Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3824 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sw šūdservių kūrėjai, ar jums neatsibodo kurti tų sa-mp serverių, kurie žlugsta kai baigiasi host? Tiesiog pagalvokite patys, serverių yra daug, o žmonės net nebežino į kurį eiti. Žinoma projektus kuria žmonės norėdami pasipelnyti arba pabuti valdžioje, bet vistiek nieko neišeina... Stop create...


Redaguota , nario .Schωartzas`


.

Jie negalvoja, jie daro. Koks skirtumas užsidarys ar ne, esmė yra kažko bandymas, darymas ir tobulėjimas. Kam reikės, tie žais ir rinksis į tuos serverius, sugebėk atsirinkti informaciją internete kuris yra tinkama tau ir kuri - ne, tada ir tokių temų kūrimui minčių nekils.

Web dizaino paslaugos, svetainių kūrimas, e-komercija - AŽ.

Portfolio - ČIA

Jie negalvoja, jie daro. Koks skirtumas užsidarys ar ne, esmė yra kažko bandymas, darymas ir tobulėjimas. Kam reikės, tie žais ir rinksis į tuos serverius, sugebėk atsirinkti informaciją internete kuris yra tinkama tau ir kuri - ne, tada ir tokių temų kūrimui minčių nekils.

Šeip ar taip jiem nieko neišeina, tai geriau į vieną projektą visi susirenka.


.

Wtf tavo logika tai tas pats kaip susikišt šūdą atgal į šikną pašikus.

 

Jeigu nustotų kurti serverius, neiko gero nebebūtų. Liktų seni vien projektai ir nebesivystytų nauji. Paimkim greenside. Jis prdžioje išpopuliarėjo dėl mTėvo, kadangi puse žaidėjų iš myžnių gyvenimo ( *mg ). Jis irgi pradėjo nuo nulio, tik turėjo šiokį tokį pranašumą prieš kitųs projektus pagal žaidėjus. Visi projektai kuriasi naujai, bando kažką padaryti, stengiasi. Hostas baigiasi, pelno nebuvo ir viskas. Viskas nueina šiknon. Pripažink, pats nebetęstum veiklos, jeigu nebūtų pelno. 

Aišku, tik durnas projektą kurtų ne dėl pelno. Visi kuria dėl to, jog būtų papildomas uždarbis neišeinant iš namų. Visi nori pinigų, mano manymu ir pats turėdamas progą kurtum, jog gautum pinigų.

Jis savo projekta turi bet jam nelabai sekasi nes kiti ateina pasji pareklamuoti ir zaidejiai is jo pabega ir delto jis sia tema ir sukure o gal ru sudserveri kuri ar tau rupi ka jie kuria kiek nuories tiek ir kurs taigi gal is tu apsiprasant sudserveriu gali buti labai geri projektai tai vat

Ką čia pezi aš savo projekto neturiu, išvis jokiame dabar net nesėdžiu.


.

Jis savo projekta turi bet jam nelabai sekasi nes kiti ateina pasji pareklamuoti ir zaidejiai is jo pabega ir delto jis sia tema ir sukure o gal ru sudserveri kuri ar tau rupi ka jie kuria kiek nuories tiek ir kurs taigi gal is tu apsiprasant sudserveriu gali buti labai geri projektai tai vat

Kalba tas kuris turi -6 reputacijos ir yra 12-13 metų vaikas kuriam kūrimuose ir žaidimuose nesiseka tai dar vienas čia išsilieja.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3824 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...