Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atranka į privatų Minecraft serverį.


Epic'as

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi nusprendžiau vėl pasivaidenti su savo serveriu. Praeita atranka buvo nevykusi, nes visi užsipuolė pagrinde dėl smulkaus mokesčio (kuris buvo naudojamas tiek serverio išlaikymui, tiek apsaugai nuo griefer'ių). Šį sykį mokėti nieko nereikės. Skelbiu atrankos anketą:

Pageidautina:
*Bent jau 13 metų.
*Keletas idėjų.

*Aktyvumas serveryje.
---

Anketa:
1. Kiek Jums metų?
2. Ar būsite aktyvus žaidime?
3. Kokie Jūsų kontaktai (skype ir t.t.)?

4. Kokių idėjų ar planų turite serveryje?
5. Papasakokite šiek tiek apie save.
---

Serverio informacija:
*Tipas: Vanilla/Privatus.

*Versija Naujausia/Snapshot'inė.

---

Norintys patekti tiesiog užpildykite anketą po apačia.
Atranka vyks iki STOP.
Išrinksiu keletą laimingųjų.
Sėkmės. :)

P.S. Komentuoja tik dalyviai kurie pildo į serverį. Jeigu turite kokių pastebėjimų ar klausimų - į PM.

Redaguota , nario Epic'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Anketa:
1. Kiek Jums metų? 14
2. Ar būsite aktyvus žaidime? Taip
3. Kokie Jūsų kontaktai (skype ir t.t.)? Skype: liudis1337

4. Kokių idėjų ar planų turite serveryje? Serveryje galbūt kurčiau vaizdelius, gameplayus.
5. Papasakokite šiek tiek apie save. Virtualiame pasaulyje esu žinomas kaip liudis, mėgstu sportuoti, būti su draugais, sedėti prie kompiuterio, lankau boksą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kiek Jums metų?14
2. Ar būsite aktyvus žaidime? Taip.
3. Kokie Jūsų kontaktai (skype ir t.t.)? danielius2012

4. Kokių idėjų ar planų turite serveryje?Game Play filmavimas [Galbūt]
5. Papasakokite šiek tiek apie save. Esu Danielius , iš vilniaus [centrinis]. Mėgstu praleisti laiką su draugais, pažaizdami fule , kašiuka ir pnš. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Anketa:
1. Kiek Jums metų? 14 metų
2. Ar būsite aktyvus žaidime? Taip
3. Kokie Jūsų kontaktai (skype ir t.t.)? skype - creativass101

4. Kokių idėjų ar planų turite serveryje? Kurti blooperius , kurti apžvalgas, serijų video ir kt.
5. Papasakokite šiek tiek apie save. Esu Dominykas iš Klaipėdos, man yra 14 metų, laisvalaikiu dažnai leidžiu laiką prie kompiuterio , moku ps, html/css.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Antras klausimas tai toks logiškas žiūriu... :D

 

GRP aukos lol, netapo direktoriumi tada daro atrankas iki stop xd

Prašiau ne'freepost'inti, bet vistiek tikriausiai niežėjo nagai? Skaityti galbūt Jūsų niekas nemokė? - P.S. Komentuoja tik dalyviai kurie pildo į serverį. Jeigu turite kokių pastebėjimų ar klausimų - į PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prašiau ne'freepost'inti, bet vistiek tikriausiai niežėjo nagai? Skaityti galbūt Jūsų niekas nemokė? - P.S. Komentuoja tik dalyviai kurie pildo į serverį. Jeigu turite kokių pastebėjimų ar klausimų - į PM.

tai susikurkite savo web'ą ir nereikės daryti atrankų laisvame diskusijų forume (:

Up up, ir žėk kokio žaidimo samp auka tu k*rvina. >_>

ltu pls, nieko vapšė nesupratau, ką tu čia bandei parašyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prašiau ne'freepost'inti, bet vistiek tikriausiai niežėjo nagai? Skaityti galbūt Jūsų niekas nemokė? - P.S. Komentuoja tik dalyviai kurie pildo į serverį. Jeigu turite kokių pastebėjimų ar klausimų - į PM.

 

Kad tema net ne tame subforume, kuriam priklauso. Turėtum gauti įspėjimą. Taipogi, kaip ir sakė, čia forumas, o ne tavo rūsys, kad galėtum savo taisykles išsigalvot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai susikurkite savo web'ą ir nereikės daryti atrankų laisvame diskusijų forume (:

O taip, dėl vienos atrankos kursim web'ą, sure Arnai.

 

Kad tema net ne tame subforume, kuriam priklauso. Turėtum gauti įspėjimą. Taipogi, kaip ir sakė, čia forumas, o ne tavo rūsys, kad galėtum savo taisykles išsigalvot...

Tai gal patikslintum kokiame subforume turėtų būti? Galbūt ne taip supratai, to kaip taisyklės netaikiau, o padariau prašymą, kuris buvo eilinį sykį nepaisytas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O taip, dėl vienos atrankos kursim web'ą, sure Arnai.

 

Tai gal patikslintum kokiame subforume turėtų būti? Galbūt ne taip supratai, to kaip taisyklės netaikiau, o padariau prašymą, kuris buvo eilinį sykį nepaisytas. 

Tai o ne geriau būtu pasakyt, kad kviestu į skype ir ten rašytu viską, nes iš laisvo forumo bandai padaryti atrankų puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai o ne geriau būtu pasakyt, kad kviestu į skype ir ten rašytu viską, nes iš laisvo forumo bandai padaryti atrankų puslapį

Kur rašiau, jog bandau daryti iš šito forumo kažkokį atrankų puslapį? Ne vienas aš tas atrankas darau, tai ko prie manęs kibti, kai gali dar prie kitų 100 prikibt?

Beje minėjai čia laisvas forumas, soo...

Redaguota , nario Epic'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kiek Jums metų?

>13

2. Ar būsite aktyvus žaidime?

>Taip

3. Kokie Jūsų kontaktai (skype ir t.t.)?

>Skype: sharunkis

4. Kokių idėjų ar planų turite serveryje?

>Galima būtų daryti bendrą drakono kovą, vėliau serveryje pastatyti kokia areną ar pnš. Ir daryti kokius hunger games arba Sumo turnyrus.

Iš savo pusės galėčiau prisidėti prie bendrų statinių ar kitų dalykų organizavimo. Taipogi visada norėjau pabandyti kurti video, tai būtų gera galimybė.

5. Papasakokite šiek tiek apie save.

>Minecraft žaidžiu nuo beta 1.5 versijos, net jei manau kad pagaliau jo atsikračiau visada gryžtu prie šio žaidimo. Nuo tada kai pradėjau žiūrėti EthosLab ir mindcrack visada norėjau būti privataus serverio dalimi. Aš laisvai kalbu angliškai; Nelabai moku PVP; Redstono žinios minimalios. Tikiuosi kad išsirinksite mane :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

tai susikurkite savo web'ą ir nereikės daryti atrankų laisvame diskusijų forume (:


ltu pls, nieko vapšė nesupratau, ką tu čia bandei parašyti

Nesupratai? Well prašom paaiškinsiu kad taip sunkiai nedaeina.

GRP? Agi ne samp bv parašes?

GRP aukos lol, netapo direktoriumi tada daro atrankas iki stop xd

Kas juokingiausia kad žaidimas skirtingas, o tu kalbi apie samp xD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Nesupratai? Well prašom paaiškinsiu kad taip sunkiai nedaeina.

GRP? Agi ne samp bv parašes?

Kas juokingiausia kad žaidimas skirtingas, o tu kalbi apie samp xD

 

o tu tikriausiai nesupranti ką aš parašiau:

 

GRP aukos lol, netapo direktoriumi tada daro atrankas iki stop xd

atsiprašau, kad nepaminėjau žodžio 'minecraft`e'.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kiek Jums metų?19
2. Ar būsite aktyvus žaidime?Taip
3. Kokie Jūsų kontaktai (skype ir t.t.)?skype:gintepas

4. Kokių idėjų ar planų turite serveryje?Didelius namus ir visas fermas kiek imanoma pastatyti
5. Papasakokite šiek tiek apie save : As esu Gintaras man 19 metu , mokausi/dirbu . Laisvalaikiu ir kai neturiu ka veikti patinka prisesti prie pc ir pamalti mc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kiek Jums metų? 16
2. Ar būsite aktyvus žaidime? Taip
3. Kokie Jūsų kontaktai (skype ir t.t.)? strlordlt

4. Kokių idėjų ar planų turite serveryje? Pastatyti gražiausius rūmus, dideles fermas. Bandysiu atrasti naujus biomus, padėsiu kitems.
5. Papasakokite šiek tiek apie save. Aš esu Robertas, man 16 metų. Laisvalaikiu sportuoju, bendrauju su draugais ir žaidžiu mc. Noriu patekti į jūsų serverį ir sukurti darnią bendruomenę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...