Peršokti į turinį

SFRLIFE.US.LT SAVININKAS APGAVYKAS IR MELAGIS...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atsimenu atėjau i šhūdservi pasižiūrėt,žiūriu Andrys sako ar neturit pora euru,pasakiau kad turiu,sako jeigu išsiūsi duosiu admina,pasakė Las Venturas (LV 10 koda) kuris kainuoja ne 2eur o 2.90. Tai ką galiu pasakyti,kad tikrai apgavikas yra. Bet kas tiki tuom ir tokiuose šūduose perka paslauga aš nežinau. Kaip kiti sako vaikai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsimenu atėjau i šhūdservi pasižiūrėt,žiūriu Andrys sako ar neturit pora euru,pasakiau kad turiu,sako jeigu išsiūsi duosiu admina,pasakė Las Venturas (LV 10 koda) kuris kainuoja ne 2eur o 2.90. Tai ką galiu pasakyti,kad tikrai apgavikas yra. Bet kas tiki tuom ir tokiuose šūduose perka paslauga aš nežinau. Kaip kiti sako vaikai

Va va.. Kurie nežino kad 10 yra 10LT .. arba 2.90€ tie taip ir apsigauna.. Dažniausia klausia ar neturi abonomento... kad vpš.. tevai mokėtu už telefono saskaitą šimtais €...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tau čia paaiškinus... Aš ne dėl to kad € prateriojau o dėl to kad jus ispėčiau.. Bent jau ačiū pasakytum...

 

Tj *Myliu SuperGames.lt*.. Pirko jis ir ims reklamuot durnas... Ar ką.. norėjo tesiog bšk papliekt... 42 neigiami.. nes kažkoks vaikas per naujaką prideliojo.. + čia visiems taip.. arba nors jau daugeliui... vpš kaip sakė Dovydas Degradavęs esi...

 Bet tu rimtai durnas :DDD su 2 acc rašo krč,tai dar paprašyk tėvų tau prasiūs ant sg acc po lituką,galėsi 10 susikurt ir rašyt čia. Ir tu matau tik per sg ir skp moki bazarint,visą laiką kai sakau varom ts,skp,iš kart mazinies kaip **** tai ** sakai jog tau 16 :DDD nors kokį 12 maximum'ą duočiau,lysk į būdą ir tylėk,nes tokių vaikų aš nepakenčiu.

Atsimenu atėjau i šhūdservi pasižiūrėt,žiūriu Andrys sako ar neturit pora euru,pasakiau kad turiu,sako jeigu išsiūsi duosiu admina,pasakė Las Venturas (LV 10 koda) kuris kainuoja ne 2eur o 2.90. Tai ką galiu pasakyti,kad tikrai apgavikas yra. Bet kas tiki tuom ir tokiuose šūduose perka paslauga aš nežinau. Kaip kiti sako vaikai

Aš sakiau vyksta akcija paslaugoms per kalėdas,tai pasiūliau pirkti ir ne 2 o 3 sakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Bet tu rimtai durnas :DDD su 2 acc rašo krč,tai dar paprašyk tėvų tau prasiūs ant sg acc po lituką,galėsi 10 susikurt ir rašyt čia. Ir tu matau tik per sg ir skp moki bazarint,visą laiką kai sakau varom ts,skp,iš kart mazinies kaip **** tai ** sakai jog tau 16 :DDD nors kokį 12 maximum'ą duočiau,lysk į būdą ir tylėk,nes tokių vaikų aš nepakenčiu.

Aš sakiau vyksta akcija paslaugoms per kalėdas,tai pasiūliau pirkti ir ne 2 o 3 sakiau.

http://prntscr.com/950whdAš dar laukiu, internetas vietoj, pc vietoj, projektas vietoj, ką galiu pasakyti vaikas kitus vaikais vadina  :taika:

Redaguota , nario ekstazistas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

N* martynai tu stumi, pats ne vyresnis už Andriu esi ir aiškini, kad jis vaikas.. Pats tavo projektas ne geresnis už SFR, tik dėl tų apgavysčių ar LV, visko būna gi..

 

Tik nereikia -rep'ų man dalinti, aš tik savo nuomonę išsakiau :)

 

P.S. Aš ne dėl Admino sfr'e sėdžiu ;)

Redaguota , nario Matas_Alekna
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

N* martynai tu stumi, pats ne vyresnis už Andriu esi ir aiškini, kad jis vaikas.. Pats tavo projektas ne geresnis už SFR, tik dėl tų apgavysčių ar LV, visko būna gi..

 

Tik nereikia -rep'ų man dalinti, aš tik savo nuomonę išsakiau :)

 

P.S. Aš ne dėl Admino sfr'e sėdžiu ;)

jojo ne del admino kaip terp savo projekto nedaviau admin ir išėjai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Andrys_Derby .. Tu neturi jokios teisės neduoti ADMIN'o už tai , nes tu galvojai , kad jis reklamuos. Tu galėjai jam duoti baną ar nuimti adminą tik tuo momentu kai jis būtų tai padaręs , o ne tada kai tu sugalvojai .. Žemas lygis..

Tas ir yra.. Banina, nors dar net nereklaminau ir net nesiruošiiau..

 

PAPILDYMAS JAU YRA TEMOS!!!

 

Sveiki visi! Taigi, dar kartą išsitikinau, kad Andrius [ Andrys_Derbi ] Sukures savo šudserverį, tik dėl pinigų ir dar apgaudinėja... Premijas dalina po 100k, su kokiu nick buvau prisiręgistraves, visa laiką klausia ar neturiu kelių € saskei, arba abonomento... Arba jeigu laimi admin, vip per premijų vakarą, ant kitos dienos nebeturi.. Ir taip nė vienas sakė.. Įrodymai apačioje... Jei kam nesunku ddos jį veidukas%20%2835%29.gifveidukas%20%2835%29.gif

Katik prapisau 2,50€ .. Aišku.. Kas tie centai.. bet tokie vaikai kaip jis jau užpisa visus...O ban gavau su REASON: MARTYNAS ... Savininkas žaidžia las-venturas.lt projekte.. o šį serverį išlaiko apgaudinėdamas žaidėjus.. ir dar prasisiųnčia sau € į lv projektą... Sėkmės Andriau žlūgstant.. P.S sfr-life.us.lt jo weberis net išėjo iš projekto, nes ji apipisinėjo... weberis, o jokių pareigų serveryje neturėjo... Tik vienas MAtas_Alekna liko, dėl admin.. vaikų vaikas jis.. ir apgavykas kar tu su Andriumi.. Vis prašinėja € anti-ddos ir anti-crash sistemoms, nors prašo sms į las-venturas.lt projektą zjbs:D aiškų ss neturiu.

Pagalbininkas net jau paliko projektą ir išėjo į geresnį! Nes sakė Andrius užpiso.. visiem pagalbininkus dalina už tai kad prasiųnčia abonomentu...

 

 

Nuotraukos:

http://imgur.com/a/Pedk8

 

O čia kitų žaidėjų nuomonės, komentarai:

http://prntscr.com/9kwkhw

 

O čia adminai sobina, žaidžia su komandomis, taksi grobia, banina, kickina su keiksmažodžiai, free jailina.. krč..

http://imgur.com/a/igCtw

 

Prašo € .lt domenui, apgaus esama weberi ir išmes jį.. apipisinėtojų grupė.

http://imgur.com/a/yhhoH

 

O čia mini skypė chat:

[09:01:15] » ℛytisツ™: esi?
[09:01:16] » ℛytisツ™: ?
[09:02:04] » ℛytisツ™: krč, web'ą galės jus nupirkt fresh arba leon, aš gavau ban'ą sėkmės žlungant.
[09:23:24] ♫Matas™²⁰¹⁵: kai gavau bana jau žlugsim ane?..
[09:23:39] » ℛytisツ™: tj kad leon savininkas 2 o bano reason iki...
[09:23:44] » ℛytisツ™: Savininkų, pagalbininkų kaip prišikta pas jus jau...
[09:23:47] » ℛytisツ™: zjbs ane?
[09:23:55] ♫Matas™²⁰¹⁵: iš leon?
[09:24:01] » ℛytisツ™: taip
[09:24:17] ♫Matas™²⁰¹⁵: jis ne sav, tik vakarui čia buvo
[09:24:27] ♫Matas™²⁰¹⁵: kai turėsim .lt
[09:24:35] » ℛytisツ™: neturėsit.
[09:24:37] ♫Matas™²⁰¹⁵: jį per bortą
[09:24:56] ♫Matas™²⁰¹⁵: ir kodėl gi? 
[09:25:08] » ℛytisツ™: nes aš nepirksiu ;]
[09:25:38] ♫Matas™²⁰¹⁵: o kas sakė, kad tu vienintelis kuris nupirkti nori? 
[09:25:38] » ℛytisツ™: Ir nemanau, kad kaikas pirks jums, nebent patys..
[09:25:53] ♫Matas™²⁰¹⁵: o mes atsilyginsim
[09:25:57] ♫Matas™²⁰¹⁵: su gausa
[09:26:00] » ℛytisツ™: niekas nepirks, nes tuoj visos ft atsiras internėte. apipisinėja tik..
[09:26:13] ♫Matas™²⁰¹⁵: kas apipisinėja
[09:26:21] » ℛytisツ™: jūs.
[09:26:30] ♫Matas™²⁰¹⁵: nė karto nesu apgavęs.
[09:26:40] » ℛytisツ™: tikrai?
[09:26:48] ♫Matas™²⁰¹⁵: Taip 
[09:26:59] » ℛytisツ™: Kai pas Mrs_Bass buvai sav, apipisai, andriui uždėjai admin, reklaminai..
[09:27:19] ♫Matas™²⁰¹⁵: Čia apipisimas?
[09:27:19] » ℛytisツ™: Db leon apipist nori.. nes jis net nežino, kad jį per bortą išmesi.
[09:27:23] » ℛytisツ™: Tai taip.
[09:27:41] ♫Matas™²⁰¹⁵: Aš kalbu apie sfr, ne bt ar sfm
[09:27:57] » ℛytisツ™: koks sk..
[09:28:02] » ℛytisツ™: apgailėtini esat..
[09:28:22] » ℛytisツ™: nes mapp darbu pakeist nesugebat..
[09:28:26] » ℛytisツ™: negražus šitie.
[09:28:34] ♫Matas™²⁰¹⁵: nesugeba*
[09:28:49] ♫Matas™²⁰¹⁵: ne aš keičiu
[09:28:58] ♫Matas™²⁰¹⁵: ne man ir pasakot.
[09:29:08] » ℛytisツ™: jis kaiką išvis sugeba?
[09:29:13] » ℛytisツ™: vpš atnaujinimai graudūs..
[09:29:18] » ℛytisツ™: nk gero nepadaro.
[09:30:20] » ℛytisツ™: sėkmės žlungat. :]

Aš nk nesakau, mano serveris irgi negeriausias, bet nors jau neapipisinėjų žaidėjų ir nežaidžiu kitur!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...