Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3041 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Su naujaisiais! Na šventės praėjo, laiko tarsi ir yra, todėl nusprendžiau grįžti į sampą. Nevyniosių žodžių į vatą ir pasakysiu tiesiai šveisiai - paprastu žaidėju būti nenoriu. Mano galimybių kapitalas yra gan didelis, kas išduoda apie mane keletą dalykų, iš kurių galima spręsti, jog sampe aš nenaujokas. Paslaugos, kurias galiu atlikti : absoliučiai visų prižiūrėtojų pareigas, galiu būti moderatorius ir įvairių veiklų rengėjas (organizatorius). Truputį apie save : Esu žaidęs manyčiau nei daug nei mažai, apibendrinus 5 serveriuose ir visuose buvau paskirtas atlikti kažkokias tai pareigas. Buvau eventų rengėjęs, buvau direktorių, administratorių prižiūrėtojas, buvau moderatorius, na ir ką jau kalbėti apie direktoriaus pareigas. Suprantu direktorių darbo ir drausmės specifika, nežiūriu pro pirštus, prieš atsakant gerai apgalvoju. Ieškau žmogaus, kuris gali man pasiūlyti šias pareigas. Gavus pareigas, per 12 valandų bus sutvarkytas forumas ir savęs pristatymas visuomenei. Taigi, tikiuosi sulaukti klausimų bei pasiūlymų. Gero vakaro! ;)


 


Kontaktai :


Skype : osen9874


Arba rašyti asmenine žinute


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3041 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...