Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows Installer sutvarkymas.


Arc Light

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parašysiu, kaip sutvarkyti Windows Installerį. Kartais būna, kad nieko neina ištrint bei ką nors įrašyti, toks dalykas pas mane atsitiko,metė lentelę su užrašu: "Windows Installer Service could not be accessed" error message when installing application. Bet nuėjau į microsoft saitą ir radau atsakymą, ir štai čia parašysiu.

1.Einame į Start > Run

2.Ten rašome MSIEXEC /UNREGISTER (didžiosiomis raidėmis!). Ir spaudžiame Enter, jums nieko nemes ir nieko nebus.

3.Einame vėl į Start > Run

4.Ten rašome MSIEXEC /REGSERVER (taip pat didžiosiomis raidėmis!). Irgi nebus jokios lenteles. Ir viskas veikia, dabar galite laisvai bet ką instaliuoti.

DĖMESIO: Tokie dalykai kaip shortcut nesukūrimas, kaip rašė edwyx, jis nepadeda !!! Jis konkrečiai padeda Windows Installer programai, be kurio jūs nieko negalėtumet suinstaliuoti. Deja, gaila ištryniau tą screeną, kur metė tą errorą, parodyčiau jį, ir tas būdas veikia nuo to erroro. Aišku yra mano tema su ta problema,deja ipix palūžęs tai įmesčiau čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinai ką padaryt, man kai instalina nesukuria shortcut'ų, dauguma instalų būna error dėl to ir negaliu instaliuot

P.S. bandžiau šita, nepadėjo

Tu manęs nesupratai, šis būdas padeda, kai nieko absoliučiai neina instaliuoti, šis būdas nepadeda dėl shortcutų sukūrimo, gaila, kad ištryniau screeną, būčiau parodęs, nuo ko padeda šis būdas. Yra tokia tema, tik kad įdėjau į ipix, o jis palūžęs.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinai ką padaryt, man kai instalina nesukuria shortcut'ų, dauguma instalų būna error dėl to ir negaliu instaliuot

P.S. bandžiau šita, nepadėjo

Tu manęs nesupratai, šis būdas padeda, kai nieko absoliučiai instaliuoti, šis būdas nepadeda dėl shortcutų sukūrimo, gaila, kad ištryniau screeną, būčiau parodęs, nuo ko padeda šis būdas. Yra tokia tema, tik kad įdėjau į ipix, o jis palūžęs.

Aš klausiu ar žinai kaip sutvarkyt, pats žinau, kad šitas nepadeda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...