Peršokti į turinį

[KONKURSAS IŠ DOMENO]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 Sveiki visi darau konkursa iš liberty-life.lt domeno  

 

 

1.Kodėl norite šio domeno:

2.Ką  jūs darysite su šituo domenu:

3.Įtikinkit ,kad būsite geras šeiminkas

4.Kiek jums metų:

 

 

 

Konkursas baigsis 2015-12-29 :)

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Neužbaigtas konkursas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Kodėl norite šio domeno: Nežinau šeip, kursiu projektą,bet ne SA-MP, kąnors sugalvočiau su šiuo pavadinimu įdomaus.

2.Ką  jūs darysite su šituo domenu:  Kaip ir minėjau,kursiu projektą.

3.Įtikinkit ,kad būsite geras šeiminkas. Negaliu įtikint, tiesiog pamatysi,jei laimėčiau konkursą,iškarto pradėčiau viską daryti.

4.Kiek jums metų: 16,75

Redaguota , nario #luknis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Sveiki visi darau konkursa iš liberty-life.lt domeno  

 

 

1.Kodėl norite šio domeno:

2.Ką  jūs darysite su šituo domenu:

3.Įtikinkit ,kad būsite geras šeiminkas

4.Kiek jums metų:

 

 

 

Konkursas baigsis 2015-12-29 :)

Gal placiau apie domena aprasytum???

1.Kodėl norite šio domeno: Jau ilga laika galvojau apie sa-mp serverio kurima ir laukiau momento kaip sios, kad galeciau gauti domena, neisleisdamas pinigu.

2.Ką  jūs darysite su šituo domenu: Kursiu Sa-mp serverio puslapi.

3.Įtikinkit ,kad būsite geras šeiminkas: esu atsakingas, sudo nemalantis zmogus, vien metai pasako viska.

4.Kiek jums metų: 1998-05-30

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Kodėl norite šio domeno: Šiuo metu planuoju kurti SA-MP projektą, tokio domeno lengvai negausi, turiu omeni gražaus ir lengvai įsimenamo


2.Ką  jūs darysite su šituo domenu: Kaip ir minėjau kursiu SA-MP projektą.


3.Įtikinkit ,kad būsite geras šeiminkas Esu atsakingas žmogus, žiūrintis ką daro ir norintis tobulėti.


4.Kiek jums metų: 15


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Kodėl norite šio domeno: Labai noriu sukurti įdomų sa:mp projektą, bet kaip manau ir kiekvienam žmogui pakiša koją "lėšos". Esu pasiruošęs būti šio domeno savininkas, ir sukurti paprastą sa:mp projektą su šiuo domeno vardu. 

2.Ką  jūs darysite su šituo domenu: Domenas dauguma asocijuojasi su sa:mp žaidimu. Tad tai ir darysiu stengsiuosi visomis savo jėgomis sukurti paprastą sa:mp serverį. Domenas man tikrai palengvintų abipusį projekto darbą. Nereikėtų galvoti pavadinimo, sukti galvos apie dideles pradžios išlaidas.

3.Įtikinkit ,kad būsite geras šeimininkas: Saugosiu ir mylėsiu domeno vardą. Kiek žinau kad domenas perėjas per dauguma galime sakyti rankų, bet aš domeną išnaudosiu savaip.. nedarysiu iš projekto svetainės kažkokio pajuokos centru, nebūsiu tas kuris bus copy/paste ir jau turiu projektą. Stengsiuosi daryti kažką nematyto, naujo ir gražaus. Tiek su domeno pavadinimu, tiek serveriu.

4.Kiek jums metų: 15.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3057 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...