Peršokti į turinį

Klausimas vėl dėl mappinimo pačiame serveryje

Recommended Posts

Sveiki visi,

Turiu tokį fs su kuriuo galima mappint mačiame serveryje, iš pradžių nieko neejo, poto kažkaip nrml viskas buvo, o db vėl kai save'inu objectą hosto serveris išsijungia, ką daryt? Šiaip sukuriau papkę scriptfiles/soe.

case DIALOG_SAVE_2:
     {
         if(response)
         {
             if(!strlen(inputtext)) return SendClientMessage(playerid, 0xFF0000FF, "Âû îñòàâèëè ïîëå ââîäà ïóñòûì!");
             new string1[255], string2[128], File: objs;
             format(string2, sizeof(string2), "scriptfiles/soe/%s.txt", inputtext);
             objs = fopen(string2, io_append);
             format(string1, sizeof(string1), "CreateDynamicObject(%d, %f,%f,%f, %f,%f,%f);\r\n", \
    GetPVarInt(playerid, "ModelID"), O[foX],O[foY],O[foZ], O[roX],O[roY],O[roZ]);
             fwrite(objs, string1);
             fclose(objs);
         }
     }

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir Augustas sakė, kokio velnio reik mappint pačiam serveryje? Kol tu padarysi viena darbą, per mapp editoriu jau baigsi visus mapp darbus. O jei nemoki mappint, tai susirandi normalų mapperi ir viskas.

Atsiprašau, bet koks jums skirtumas? Gal man taip patogiau? Gal laiko aš turiu pasėdėt? Aš tik jūsų paprašiau padėt ištaisyt klaidą, o jūs...

Ačiū, supratau savo klaidą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...