Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbininko konkurso Nugalėtojas. 01-22


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki !

Konkursas prasitesę 1 savaite ilgiau , nes buvau išvykęs į kelionę, manau tame nieko blogo nėra , konkursas buvo ir šiaip pratestas dėl mažo balsuotojų skaičiaus. Na o dabar , rezultatai yra parašyti šiek tiek žemiau , jeigu pamatete klaida , aš suskaičiavau per mažai balsų : RAŠYKITE Asmenine Žinute. :)

Taigi , dabar rašysiu taip :

Nick - Balsų skaičius.

D3v1L - 2

DJbrunete - 4

Žaletas - 3

Dixie - 5

Nugalėjo Dixie , 1 balsu tenusileido DJBrunetė !

Kadangi nugalėtojas yra ir šio konkurso organizatorius , taigi visus FLT pasidalinsiu ir su tais , kurie surinko 2 arba daugiau balų !

D3v1L

DJbrunete

Žaletas

Prizas : 1500 FLT ir Medalis , 1500 daliname iš 4 ir visiems išeis lygiai po 375 FLT !

21.gif

Sveikinimai nugalėtojams !

Manau konkursas pavyko ,

noriu labai padėkoti balsavusiems. :)

Kitas konkursas prasidės : Kovo 30 dieną ! Pagelbėkite kitiems , kitą mėnesį , FLT prizas sieks nemažiau kaip 3000 FLT !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Tai jei pamatau "Pranešimai: Nauji...." tema balsavimo visados uz kanors pabalsuoju ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Balsavimo rezultatais nusivykliau ir nepritariu nugaletojui...

Kad is mano puses sveikinu nesulauksit.

Kazkoki bruneta isrinko kur pirma karta as ji matau ir neitema ji/ar jis (***) kas cia toks. Net nevertas to "Pagalbininko" titulo...

VYR.MODERATORIUS. užsiregistraves 2009 ir tu ji pirma karta matai?

Ne apie Dixie sneku nes kiek supratau Dixie perleido savo laimejima antrajei vietai... as kalbejau apie ta bruneta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Balsavimo rezultatais nusivykliau ir nepritariu nugaletojui...

Kad is mano puses sveikinu nesulauksit.

Kazkoki bruneta isrinko kur pirma karta as ji matau ir neitema ji/ar jis (***) kas cia toks. Net nevertas to "Pagalbininko" titulo...

VYR.MODERATORIUS. užsiregistraves 2009 ir tu ji pirma karta matai?

Ne apie Dixie sneku nes kiek supratau Dixie perleido savo laimejima antrajei vietai... as kalbejau apie ta bruneta...

Savo titulo niekam neatidaviau , tiesiog forumo litus , kurios turėjau laimėjęs , pasidalinau su jais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...