Peršokti į turinį

Mc.Chetos.lt [1.8.8]


aivaras112233

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mc.Chetos.lt

 

Sveiki visi, turbūt jau dauguma žinote apie ką rašysiu todėl neaušinsiu jūsų laiko, noriu pristatyti minecraft serverį kurį jau ir seniau pristačiau. Serveris katik po wipe todėl viskas prasideda nuo 0. Kadangi buvo padarytas wipe, sukūrėme šioki toki pristatymą apie serverį. Na kolkas šis video yra trumpas, nes čia dar tik pradžia. Video editas gali būti tragiškas, nes po 2metų tik įsijungiau sony vegasą todėl manau mane suprasit, tad bandysiu tobulėti šiame reikale :) Na daug neberašęs tiesiog pasiūlau jums užsukti į serverį kurio ip bus apačioje, ir užsukę tikiuosi, kad nepasigailėsite į spawn įdėjome tikrai daug darbo, ir jis buvo statytas mūsų rankomis :)

 

IP: Mc.Chetos.lt arba Mc.Chetos.ax.lt

Serverio svetainė: http://chetos.lt

Video: 

 

Vyksta serveryje konkursas kurį galite pamatyti forume konkursų skiltyje :)

Redaguota , nario Aivariux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmes jums, tik apie savininką esu girdėjęs negerų dalykų.

Na žinai kaip ten tie vaikai prisigalvoją visokių dalykų ir kuria temas nors neturi įrodymu, kad apgavo tai ką aš žinau. Šeip aš Savininką pažystu ir tikrai yra geras ir sąžiningas žmogus. Pažystamas real :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris gal ir nieko, video tikrai tragiškas, net skypė fone girdisi. Apie savininką nieko negirdėjau apskritai, sveikas, malonu :D tad palinkėsiu sėkmės.

Skype garsas buvo speceliai padarytas, kad apgauti žmones manau dauguma išgirdę šį garsą pasitikrino ar niekas neparašė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir eilinį kartą kartoju, patis vaikai kalti, kad neina per tarpininkus ir tiek. Tiesiog reikia būti budriems ir galvoti apie situacija kaip vaiškto tokios sumos, bet vaikai kaip neturi kur dėti pinigų tai čia jų problemos :)

Vo čia geraipasakiai, bet kai prigautu tai pats dar daugiau mokėtum ir nemanau, kad reikia apipisinėti tuos durnesnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir eilinį kartą kartoju, patis vaikai kalti, kad neina per tarpininkus ir tiek. Tiesiog reikia būti budriems ir galvoti apie situacija kaip vaiškto tokios sumos, bet vaikai kaip neturi kur dėti pinigų tai čia jų problemos :)

Dabar vaikai kalti ,kad jie pasitiki apgavikais? Nu ble net galvą neišneša kaip dar tokiu mastymu galima gyventi? Kaltinti tik vaikus ,bet ne patį apgavyką? Nice logic

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar vaikai kalti ,kad jie pasitiki apgavikais? Nu ble net galvą neišneša kaip dar tokiu mastymu galima gyventi? Kaltinti tik vaikus ,bet ne patį apgavyką? Nice logic

O tu ką galvoji aš draugą kaltinsiu? :D Aiškiai pasakyta reikia pirkti viską per tarpininkus tad vaikai patys yra kalti ir nematau ko čia daugiau kaltinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va tau įrodymų https://www.supergames.lt/topic/244008-apgavikas-extazy-mcchetoslt-savininkas/#entry1755339

na o kas dėl tarpinininkų, nu ką žinau, žmgus normalus atrodė, normaliai bendravo ir pnš., net nepagalvojau, kad reikia eiti per tarpininką... Nu va ir rezultatas...

Nereikia galvoti apie žmogų iš bendravimo visada reikia apsidrausti, jeigu to nepadarėte tai čia jūsų bėda :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereikia galvoti apie žmogų iš bendravimo visada reikia apsidrausti, jeigu to nepadarėte tai čia jūsų bėda :)

Nu blmb prieš kalėdas nenorėjau gadintis sau nuotaikos, taip taip iškart tėvam ir į policiją, šiaip nežinau parašysiu gal į e policiją paklausiu gal dar ne vėlu, tai sakysiu tėvam ir tikrai su policija aiškinsimės, tik jau po švenčių... Na taip, kad likau apgautas mano klaida...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu blmb prieš kalėdas nenorėjau gadintis sau nuotaikos, taip taip iškart tėvam ir į policiją, šiaip nežinau parašysiu gal į e policiją paklausiu gal dar ne vėlu, tai sakysiu tėvam ir tikrai su policija aiškinsimės, tik jau po švenčių... Na taip, kad likau apgautas mano klaida...

Na va išsiaiškinom, kad tai yra tavo klaida, policija čia jau nebepadės mano manymu reikėjo kreiptis ankščiau, beto jeigu apgauta suma neviršija 100eur policija net neužsiema tuo, nors galbūt ir meluoju apie tai tiksliai nežinau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na va išsiaiškinom, kad tai yra tavo klaida, policija čia jau nebepadės mano manymu reikėjo kreiptis ankščiau, beto jeigu apgauta suma neviršija 100eur policija net neužsiema tuo, nors galbūt ir meluoju apie tai tiksliai nežinau :)

:funny:  :funny:  :funny: Nep*sk proto jam scameri gal? draugas kreipėsi dėl 8 eurų viska grąžino 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...