Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prašau pagalbos, atjunkit internetą vienam žmogeliui.


eXodius1337

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba naktis. Gal galėtumėte ši IP internetą atjungti, nes prisišnekėjo labai. Būsių dėkingas jeigu atjungsit netą. IP: 77.90.72.128

tu is medzio iskritai pagalbos mat reikia kad kenktume kazkokiam zmogui del to kad turbut pats mandras buvai ir padejo i vieta tave ir dabar jau neta jam isjungt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne dėlto, tiesiog iš mano mokyklos yra ir užpisantis toks yra, tai sakau nori be neto likti, nu, o jis sako ok. Tai dėlto ir prašau.

wow taskais grasinimais o kai jau pasako kad nori likt be neto prasai kitu pagalbos :D grasink tada kai jau sugebi kazka padaryt pats

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba ar Jums gaila? Žmogus pats prisišiko darydamas nesąmones... Noriu aš jam pakenkti, o jeigu mokėsiu bauda tai *Myliu SuperGames.lt* man vpš.

tai mes moketume bauda nes mes jam kenktume is savo puses o tu gi nei pirsto cia liktum nepajudines

dar jis sako ar mum gaila tu gal pradek biski mastyt kai po kelis simtus baudos pareina ne tikrai ne gaila

Redaguota , nario augustas9991
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...