Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pinigų pervedimas iš PayPal į DNB VISA PAGALBOS!


no way!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki!


 


Atsiėmiau šiandien DNB UP Visa kortelę, rodo, kad ji aktyvuot, PayPal'e withdraw'indamas suvedu visus duomenis ant kortelės, tačiau rašo štai ką - "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."


Padėkit, ką reikėtų daryt, kad viskas veiktų?


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pinigų išėmimui į kortelę PayPal'as reikalauja VISA kortelės, pas mane būtent tokia kortelė. DNB VISA UP (up-jaunimui).

 

Tai gal dėl to, kad jaunimui uždėti apribojimai. Būna, kad nustatyti blokavimai juos galima nusiimti tik banke, na man taip bent buvo. Na čia tiek iš mano žinių, su DNB neturėjau reikalų, tad .. Sekmės, ieškant atsakymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pinigų išėmimui į kortelę PayPal'as reikalauja VISA kortelės, pas mane būtent tokia kortelė. DNB VISA UP (up-jaunimui).

Ar ji turi tokias pat galimybess, kaip ir pilnavertė - saugusiujų VISA? Nemanau. Beto dar didelis klaustukas ar aktyvavai bent tą kortelę ir praėjo 24 val, po jos aktyvavimo? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gal dėl to, kad jaunimui uždėti apribojimai. Būna, kad nustatyti blokavimai juos galima nusiimti tik banke, na man taip bent buvo. Na čia tiek iš mano žinių, su DNB neturėjau reikalų, tad .. Sekmės, ieškant atsakymo.

Blokavimų nenustatyta jokių.

 

Ar ji turi tokias pat galimybess, kaip ir pilnavertė - saugusiujų VISA? Nemanau. Beto dar didelis klaustukas ar aktyvavai bent tą kortelę ir praėjo 24 val, po jos aktyvavimo? :)

Turėjau SWED kortelę, dariaus kai man buvo ~13/14 metų, tada apribojimų buvo daug. Dabar man 16m. kortelė pilnavertė. O turi praeit 24h? Nes kortelė rodo, jog yra aktyvuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebūtina gi visa. Galima pasirinkt - mastercard, visa ir dar du būdai berods yra kai pasitvirtini. :)

Surišti PP su banko kortele - taip. Eina ir su visa ir su mastercard, bet išimti pinigus iš PP į kortelę man rodo, jog eina tik su visa, duoda pasirinkt tik visa, daugiau nieko.

 

O beje gal žinot kodėl PayPalas rodo Balance: 23,34€, o Available tik 16,30€? Su mamos kortele VISA viskas tvarkoj, eina išgrynint į jos kortelę, bet va tik tokią sumą eina, visų pinigų kažkodėl ne..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Surišti PP su banko kortele - taip. Eina ir su visa ir su mastercard, bet išimti pinigus iš PP į kortelę man rodo, jog eina tik su visa, duoda pasirinkt tik visa, daugiau nieko.

 

O beje gal žinot kodėl PayPalas rodo Balance: 23,34€, o Available tik 16,30€? Su mamos kortele VISA viskas tvarkoj, eina išgrynint į jos kortelę, bet va tik tokią sumą eina, visų pinigų kažkodėl ne..

Gal pas tave dvi valiutos PayPal sąskaitoje yra USD ir EUR? Ir galimas tik EUR balansas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va sakau, kad yra dvi skirtingos valiutos. Susikonvertuok USD ir turėtų visą balansą leisti pervesti. :D

Nu pasidariau į USD, bet apačioj šitą rodo - Available balance in USD (primary): $7.83 USD

Vis tiek ne visus Available man rodo, tai įdomu ar leis visus pinigus persivest.. Jei ne tai parašysiu. Einu pamėgint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu pasidariau į USD, bet apačioj šitą rodo - Available balance in USD (primary): 

$7.83 USD

Vis tiek ne visus Available man rodo, tai įdomu ar leis visus pinigus persivest.. Jei ne tai parašysiu. Einu pamėgint.

USD reikia sukonvertuoti į EUR. :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

$7.83 USD

Vis tiek ne visus Available man rodo, tai įdomu ar leis visus pinigus persivest.. Jei ne tai parašysiu. Einu pamėgint.

USD reikia sukonvertuoti į EUR. :|

Nu aš Tavęs nesuprantu :D Kur man eit ir kaip susikonvertuot? :D Spaudžiu "Currency converter" ir ten pasidarau USD Primary kaip ir sakei, o dabar sakai konvertuot į EUR :D Ar pats ne taip supratau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu aš Tavęs nesuprantu :D Kur man eit ir kaip susikonvertuot? :D Spaudžiu "Currency converter" ir ten pasidarau USD Primary kaip ir sakei, o dabar sakai konvertuot į EUR :D Ar pats ne taip supratau?

Tu nori persivesti EUR'us? Pas tave yra dvi valiutos t.y EUR ir USD. Tą savo likutį 7~USD susikonvertuok į EUR ir galėsi visą turimą balansą persivesti. -__-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu nori persivesti EUR'us? Pas tave yra dvi valiutos t.y EUR ir USD. Tą savo likutį 7~USD susikonvertuok į EUR ir galėsi visą turimą balansą persivesti. -__-

Nepyk, bet nelabai supranti kaip tą ~7USD susikonvertuot į EUR  :| Moku tik visą Balance 23.34€ į USD ir atgal..  :|

 

Jau radau, ačiū Tau :D 

Redaguota , nario eliotuu'✌
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...