Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

NRP.LT - Informacija


МОТЫЛЁК

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts


 


Sveiki visi, vakar atsitiko toks incidientas, kad susibugino database sistema ir atstatyti buvo neįmanoma, aš jau norėjau parduoti projektą, bet kai kurie rašė, kad žlugsim neišbuvę porą savaičių ir panašiai, todėl būtent šie žodžiai pastūmėjo mane toliau kūrti projektą, bei įrodyti visiems, jog mes ne esame iš kelmo spirti, bei mes taip lengvai nepasiduosime ir net tokie vaikai kaip Big mus nesustabdys. Viskas bus iš naujo t.y Reikės registruotis iš naujo, rašytis temas iš naujo ir panašiai, bet tie kurie pas mus buvo moderatoriai, prižiūrėtojai jiems privilegijos pasiliks. Tinklapio startas šiandiena 19:00, todėl kviečių prisijungti visų ir toliau siekti rekordų tiek tinklapyje, tiek serveryje. Serverio startas kaip ir buvo žadėta Šeštadienį 19:00. Tikiuosi, bent pusę narių kurie buvo sugrįš ir lauks Šeštadienio startą. Susitiksime 19:00 tinklapyje. Ačiū už dėmesį.


Redaguota , nario МОТЫЛЁК
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Sveiki visi, vakar atsitiko toks incidientas, kad Bid_Dee arba ECODEX pratrinė tinklapio failus ar kažką panašaus ir atstatyti buvo neįmanoma, aš jau norėjau parduoti projektą, bet kai kurie rašė, kad žlugsim neišbuvę porą savaičių ir panašiai, todėl būtent šie žodžiai pastūmėjo mane toliau kūrti projektą, bei įrodyti visiems, jog mes ne esame iš kelmo spirti, bei mes taip lengvai nepasiduosime ir net tokie vaikai kaip Big mus nesustabdys. Viskas bus iš naujo t.y Reikės registruotis iš naujo, rašytis temas iš naujo ir panašiai, bet tie kurie pas mus buvo moderatoriai, prižiūrėtojai jiems privilegijos pasiliks. Tinklapio startas šiandiena 19:00, todėl kviečių prisijungti visų ir toliau siekti rekordų tiek tinklapyje, tiek serveryje. Serverio startas kaip ir buvo žadėta Šeštadienį 19:00. Tikiuosi, bent pusę narių kurie buvo sugrįš ir lauks Šeštadienio startą. Susitiksime 19:00 tinklapyje. Ačiū už dėmesį.

 

Raiskiau kalbeti ismok, igarsintojau. Ir siaip, kalbi neitikinamai, isspaudi ta savo "vyriska" balsa, kuris visas dreba, kiekvienas zodis tariamas su skirtinga intonacija. 

Redaguota , nario xOzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manteli kalbėk už save tavo projektų tiek krito, kad tu jaučiu ant kojų neatsisyoso. Vis vien mano projektai tavus kaip stovinčius aplenkia. Xozer ne aš įgarsinau, man neturėk pretenzijų.

tai kur tie tavo projektai dingsta jei kaip stovincius aplenkia ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai kritom ir ką? :D O tu vapse net startuot be bajeriu negalėjai :D :D

Tu sugebėjai, bet kitą dieną paslydai ir žlugai. Pats savę maudai, kadangi sakai, jog "vieną kart paslydus antrą kart geriau nebus". Tai yra ir tavo projekte, jau tą nju-santosa reklamuoji puse metu, bet kiek sėdi 10 žaidėjų tiek ir tebesėdi.

 

 

Anyway, sėkmės tikiuosi nepasiduosit !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu sugebėjai, bet kitą dieną paslydai ir žlugai. Pats savę maudai, kadangi sakai, jog "vieną kart paslydus antrą kart geriau nebus". Tai yra ir tavo projekte, jau tą nju-santosa reklamuoji puse metu, bet kiek sėdi 10 žaidėjų tiek ir tebesėdi.

 

 

Anyway, sėkmės tikiuosi nepasiduosit !

Aš bent startavau. P.S Ne kiekvienas gal ir išlaikyti tuos ,,10'' Žaidėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...