Peršokti į turinį

Jieškau include

Litukas

Recommended Posts

C:\Users\D\Downloads\PWN & AMX (1)\gm.pwn(64) : fatal error 100: cannot read from file: "a_actor"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright ┬ę 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error. 

Sveiki man reikia a_actor include.U┼ż pagalba +REP

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

C:\Users\D\Downloads\PWN & AMX (1)\gm.pwn(64) : fatal error 100: cannot read from file: "a_actor"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright ┬ę 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error. 

Sveiki man reikia a_actor include.U┼ż pagalba +REP

Actor

Nuoroda ─» komentar─ů

Actor

Gal nusiustum linka kur yra  daug include?

Gal nusiustum linka kur yra  daug include?

+ Reik man dar vieno. Tai b┼źt┼│: ANTIDIALOG

Nuoroda ─» komentar─ů

Neveikia.C:\Users\D\Downloads\VSAG.lt modifikacija\SARG.lt kopija\gamemodes\gm.pwn(68) : fatal error 100: cannot read from file: "ANTIDIALOG"

1 Error.
Nuoroda ─» komentar─ů

Neveikia.C:\Users\D\Downloads\VSAG.lt modifikacija\SARG.lt kopija\gamemodes\gm.pwn(68) : fatal error 100: cannot read from file: "ANTIDIALOG"

1 Error.

Numeskit dar include ANTIDIALOG.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...