Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Filmai.in atnaujinimas


RKentas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia jeigu su tokiu dizainu laimėjo tą konkursą kur rengė filmai.in ir gavo nemažai eurų tai pasisekė žmogeliui, nes mano manymu dizainas prastas...

Uždėjo naują dizainą pati filmai.in komanda, nes pasišiukšlino ir net nesugebėjo nieko atrašyti dėl konkurso, pagalvojo gal uždėtas naujas dizainas leis galvoti žmonėms, kad buvo išrinktas nugalėtojas, nors žadėjo skirstiti net keletą prizinių vietų. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uždėjo naują dizainą pati filmai.in komanda, nes pasišiukšlino ir net nesugebėjo nieko atrašyti dėl konkurso, pagalvojo gal uždėtas naujas dizainas leis galvoti žmonėms, kad buvo išrinktas nugalėtojas, nors žadėjo skirstiti net keletą prizinių vietų. :D

Na aš nelabai suprantu kokiu tikslu jie iš viso ta konkursą skelbė. Nejaugi ten tiek daug žmonių tuos taškus perka ar kaip. Nes nelabai įsivaizduoju, kaip iš tokio puslapio uždirbti įmanoma. Ant hostingu labai daug išleidžia nes kiek suprantu filmus laiko savo serveryje, žmonių nemažai lankosi, filmai nestringa tai hostingas irgi geras. Tai su tiek terabaitu atmities ir tokios galios manau nemažai sumoka. O jie dar ir vertėju bei įgarsintoju turi. Tai neįsivazduoju kaip jie į pliusą dar sugeba nueiti, kai tiek tinklapiu kur nereikia nei pirkti, nei rinkti taškų, Bet gal surenka kažkokiu būdu nežinau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš nelabai suprantu kokiu tikslu jie iš viso ta konkursą skelbė. Nejaugi ten tiek daug žmonių tuos taškus perka ar kaip. Nes nelabai įsivaizduoju, kaip iš tokio puslapio uždirbti įmanoma. Ant hostingu labai daug išleidžia nes kiek suprantu filmus laiko savo serveryje, žmonių nemažai lankosi, filmai nestringa tai hostingas irgi geras. Tai su tiek terabaitu atmities ir tokios galios manau nemažai sumoka. O jie dar ir vertėju bei įgarsintoju turi. Tai neįsivazduoju kaip jie į pliusą dar sugeba nueiti, kai tiek tinklapiu kur nereikia nei pirkti, nei rinkti taškų, Bet gal surenka kažkokiu būdu nežinau.

Matomai vaikai daug žinučių iš savo mamų telefonų išsiunčia, kad galėtų Simpsonus pažiūrėt. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kaip kaikuriems, ten gali būti kažkas nepatogu, kai viskas aiškiai ir suprantamai padaryta, ant kiekvieno coverio yra vėliava, kuri parodo kokia kalbą, užvedus pelyte kuo aiškiausiai matosi PLAY ikona, paspaudi play ir išlenda visos sėrijos, viskas vietoj, nerėikia bludytį po visą saitą..Apskritai ten visai nežiūrių filmų, bet ant savo TV išbandžiau ir normaliai viskas atrodo.. 

 

O ant pc, tai tikrai nekažką, teko pavargti, kol radau filmų žanrus  ir kategorijas, čia jau tikrai nepatogu

751a157aab.jpg

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kad pasirinkti vieną žanrą reikia visus kitus nuimti kas tikrai yra nepatogu. Geriau padarytu kad reikia pažymėti kokių žanru ieškai. Na sistema tikrai nepatogi. Ateityje tikiuosi padarys geresne. Nežinau ar įmanoma tačiau galėtu padaryti pasirinkima tarp senos ir naujos versijos. Man realiai tinklapio išvaizda nėra labai svarbi, svarbiausia man yra valdymo patogumas, jei jo nėra, tai man jau nebepatinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kad pasirinkti vieną žanrą reikia visus kitus nuimti kas tikrai yra nepatogu. Geriau padarytu kad reikia pažymėti kokių žanru ieškai. Na sistema tikrai nepatogi. Ateityje tikiuosi padarys geresne. Nežinau ar įmanoma tačiau galėtu padaryti pasirinkima tarp senos ir naujos versijos. Man realiai tinklapio išvaizda nėra labai svarbi, svarbiausia man yra valdymo patogumas, jei jo nėra, tai man jau nebepatinka.

Jo ir aš tą pastebėjau. Kai pirmą kartą susižymėjau ko noriu ieškoti, galvoju kokias čia nesąmonęs man išmetė. Pasirodo kad reikia atžymėti viską ko nenori ieškoti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma pradėjo skriptus dėti tik serialų kategorijose ir filmuose kitaip darydavo , o dabar visą dizainą kuris yra tikrai nemeluosiu yra šlykštus , norėjau pažiūrėti limitless nuskaičiavo tašką ir viskas playeris nekanelina nesvaikint , kad dėl interneto 150 mb/s vis tiek tas pats nu nežinau ką jie manė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paprasta ir patogu naudoti - pirmą kartą pamatęs, neužtrukau daugiau nei 5s ieškodamas norimos funkcijos/mygtuko. Tai mano nuomone tikrai gan didelis pliusas lyginant su praitu dizainu, kuris buvo tiesiog grūste pergrūstas visokio šlamšto... Iš dizaino pusės, tai aš viso to išvis dizainu nepavadinčiau. Nėra įvairių elementarių dalykų, kaip footerio, daug neišnaudotos vietos, o spalvų paletė baisiai niūri. Dizaino mastelis toks, jog atrodo lyg būtų skirtas mobiliesiams telefonams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...