Peršokti į turinį

steam trade pagalbos

Recommended Posts

Su šiuo vartotoju, draugais, tu esi jau ilgiau nei vieneri metai, todėl norint gauti item'us privalai laukti tik vieną dieną.

Kodėl laukti?

Vartotojas siunčiantis item'us kitam vartotojui, privalo savo paskyrą patvirtinti su Steam Mobile Authenticator apsauga ir su ja išbūti ilgiau nei 7 dienas, norint, kad užlaikymo daugiau nebūtų.

Jeigu šis vartotojas nebūtų tavo draugas ilgiau nei vienerius metus, tai laukti reiktų 3 dienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai, jei man is csgolounge pvz: sius item, man irgi reiks laukt ? As turiu ant Mobile pasidares.

tau per telefoną reikia patvirtinti, kad galėtum nusiūst.

As dabar per rageli ziuriu nieko nera

Nuoroda į komentarą

O tai, jei man is csgolounge pvz: sius item, man irgi reiks laukt ? As turiu ant Mobile pasidares.

As dabar per rageli ziuriu nieko nera

Tai, jeigu jų botai yra įjungę tą apsaugą ir su ja yra ilgiau nei 7 dienas, tai nereiks. Juk aiškiai parašiau, kad užlaikymas užsideda dėl to vartotojo, kuris siunčia item'us. Jeigu tu siųstum ir nebūtum su apsauga, tai kitas vartotojas lauktų.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...