Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu CS:GO| Left4dead2 | CS 1.6 | SA-MP Account | Facebook pages | SKYPE accounts|


InToXeD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3066 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi visu pirma tai busiu. https://www.supergames.lt/user/46097-%E2%99%A5-lukas-%E2%99%A5/  Rašau per ši accouta, nes per kita gavau ispėjimą iki 2015-09-15


Tai noriu išpardavinėti daiktus, žadu pirkti domena.


 


Visu pirma apie 


CS:GO


----------------------------------------


CS:GO nėra banu, yra 1 dežė bet raktu cs:go nėra, teks nusipirkt jai pirksit,


Na cs:go man tai atsibodo tas žaidimas, žaidi žaidi tikėsis gauti itemu geru, bet po laiko atsibosta pats žaidimas, ir nori kaško geresnio paveikti, BETO STEAM Accounte dar yra prie cs:go left4dead2 ( Tikrai geras žaidimas)


Steama parduočiau be e-mailo, turėtumet savo emaila užsidėti, nes tam e-maile tikrai daug visko mano yra, tai nelabai norisi atiduoti.


ATSISKAITYMAI:


 


Paypal,Swedbank, S|E|B.


 


 


CS 1.6 ACCOUNTAS STEAM.


Parduodu ši accounta steamo taipat esu pralošės 164 valandu ar kiek neatsimenu dabar, už ši tikrai neimčiau daug nes cs 1.6 kiek žinau nebeturi vertės, parduočiau papigiai, nu ne tiek kad ten už 1 eurą biški už daugiau galėtume derėtis.


 


SA-MP ACCOUNTAI


-----------------------


Na aš ju net neaprašysiu kas lošia sampa, ir norėsit parašysit man į skype exe123333


 


 


Facebook puslapis


-------------------------


Na puslapyje yra 700 laiku, puslapis šėip aktyvus, tik reikia kelti buti aktyviam ir kitka, galėsit pasikeisti pavadinima seniai keičiau, kaškaip pasidarė nebereikalingas, nes kaip buvau palikes puslapi neaktyvu, laikai pradėjo kilti ir kilti, tada pradėjau kelti viska taip ir taip, kad butu daugiau laiku.


 


Skype vartotojas.


 


----------------------------


Parduodu dar skype vartotoja jame yra manrods 600 žmonių skaičius tiek samperiu, tiek cs 1.6 žaidėjų, tiek minecraft, tiek cs:go ir kitko maišyto.


Na per ši skype aš leisdavau skype bot, rėklaminau galim sakyt čia rėklamavimo skypė buvot reik kam reik atiduosiu papigiai, nes man nebereikalingas.


 


ATNAUJINTA.


 


Pridėtas forumo samp dizainas, papigiai parduočiau.


 


Dėl visko, rašyti į skype: exe123333 arba y a.ž man.


Redaguota , nario MiniHQ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3066 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...