Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl Code::Blocks


MartynasK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Yra tokia problema, kad paleidus programą, konsolė nieko neišmeta, rodo juodą lauką be jokių tekstų. Ir nesvarbu ar leidžiu savo sukurtą programą (kodą), ar bandau paleisti default programą 

#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
    cout << "Hello world!" << endl;
    return 0;
}

Build logas:

 

-------------- Build: Debug in test (compiler: GNU GCC Compiler)---------------
 
Target is up to date.
Nothing to be done (all items are up-to-date).
 
 
-------------- Run: Debug in test (compiler: GNU GCC Compiler)---------------
 
Checking for existence: C:\Users\User\Desktop\Mano\Naujas aplankas\test\bin\Debug\test.exe
Executing: "D:\CodeBlocks/cb_console_runner.exe" "C:\Users\User\Desktop\Mano\Naujas aplankas\test\bin\Debug\test.exe"  (in C:\Users\User\Desktop\Mano\Naujas aplankas\test\.)

 

 

Taip yra su visais projektais. Naujo projekto kūrimas problemos neišsprendžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Bandžiau ir nekartą. Esmė tame, kad keli projektai veikia, o sukūrus naują - jis neveikia. Didelės bėdos nėra, aš galiu tiesiog tuose projektuose kodą rašyti, kurie veikia, bet būtų geriau, kad ir nauji projektai veiktų.

Bandyk Visual Studio siųstis, jei reikia, parašyk į AŽ, numesiu 13 metų professional torrenta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...