Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkit išsiaiškinti.


Daniel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3052 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iki ko nusirita pasaulis, dabar kas antras jei ką parduoda tai Bank / Papildimų / Paypal, tai dar suprantu, o pričiom čia db tie CS:GO Chest/Key/Skinais...? Ar aš čia dar vienas toks urvinis kad man kažkaip būtų giiliai ant tu skinų / chestu / rankų.. Kuo jie vertingesni už pinigus???? Ar čia jau turi būt CS:GO Nolifer lvl 99999? Kad suprastum?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai jei zmogus losia cs:go ir vistiek uz gautus pinigus zada pirkt skinu ar dar ka tai kodel is kart negavus ju? 

Tai koks prikolas leisti pinigus ant tokiu nesamonių? Kiti vaikai tiesiog iš tevu ne ant kokio vertingą dalyka jema pinigus o ant Skinų / Chestų / Raktu. Na#ui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai koks prikolas leisti pinigus ant tokiu nesamonių? Kiti vaikai tiesiog iš tevu ne ant kokio vertingą dalyka jema pinigus o ant Skinų / Chestų / Raktu. Na#ui?

o negi tu jiem uzdrausi kiti is to net uzdirba keitinedami skinus kiti betina ir islosia kas kur nori tas ten deda tus pinigus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nū reiškias aš urvinis... Nes man kžkjp po#ui būtu ant tu skinų... Geriau šaibos. :D o tiem kas perka ką nors ar pardavinei už tuos Key / Skinus. Sekmės jums gyvenime noliferiai..

nusipirkus juos niekur gi jie nedingsta juos gali keist ar parduot nieko neprarandi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iki ko nusirita pasaulis, dabar kas antras jei ką parduoda tai Bank / Papildimų / Paypal, tai dar suprantu, o pričiom čia db tie CS:GO Chest/Key/Skinais...? Ar aš čia dar vienas toks urvinis kad man kažkaip būtų giiliai ant tu skinų / chestu / rankų.. Kuo jie vertingesni už pinigus???? Ar čia jau turi būt CS:GO Nolifer lvl 99999? Kad suprastum?

Tai jeigu tu nežaidi ar ką, nereikia čia kažko nesuprasti. Jeigu jis žaidžia pvz.; LoL tai jam bus vertingi skinai ir pnš. Kaip ir čia, skinas irgi ne iš lapų perki o jie ir yra lygus pinigams. Kuo jie vertingesni, lel.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3052 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...