Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trinti | rakinti- tema - postas neturi paskirties, tolimesnės perspektyvos ir pagr. minties ;D Taip jau yra .. :(


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Norėčiau šios STEAM paskyros vien dėl to, kad atsibodo žaisti CS 1.6, noriu kažko naujesnio, nors kompas ir gali pavežti CSGO, bet aš neišdrystu vis pradėti žaisti, jeigu gaučiau šią paskyrą visu šimtu procentu pasižadu, kad žaisiu CS:GO, bei stengsiuosi pasieksi su šia paskyra aukštumas (jeigu šios paskyros savininkas norės galėsiu palikti tokį patį slaptažodį, jei duos man jį.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai pat norėčiau labai šios paskyros nes turiu kita gaves paskyra su kitais žaidimais ir cs go bet tenais buvo jau VAC ban ir neina nieko su juo daryti. Tad labai norėtūsi gauti ir išmėginti bet ne vien dėl  manes aš noriu gauti jį. Tiesiog per projekta aš su juo padaryčiau šaunų konkursa per kurį būtų galima laimėti CS:GO Steam paskyra. Tad išmėginčiau ir aš o poto aš jį galėčiau padovanoti kaip priža kitam žaidėjui, kuris būtų labiau nusipelnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas. Pats dabar žaidžiu su draugo duotų account'ų, aš jame tikri daug laiko praleidžiu, net savo nick'ą užsidėjau.
Savo account'ą turėjau, bet tada pagavau virusą ir jį nunešė.
Aš norėčiau šito account'o, nes tada turėčiau savo paskyrą, tai galėčiau žaist ir daug labiau stenktis.

Tik rankas ga lkiek per aukštas man, nes mano main'as buvo DMG, bet jei aukštas rankas tai manau praktikuočiaus daugiau ir išmokčiau dar geriau žaisti. Tikiuosi, kad aš gausiu paskyrą, bet tuo pačiu linkiu sėkmės ir kitiems. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labasmaldauju padovanoti cs-go man nes labai jo noriu prižadu savo gyvybę tikrai niekam neparduoti jei atiduotum visiems savo šeimos nariams bei draugams pasakyčiau kad pasaulyje tra gerų žmonių ir tikrai žaisčiau nes būtent apie cs-go dbr ir svajoju jei suteiktum man galymybe atiduot man i pm parašyk pateiksiu kontaktus.

Redaguota , nario Pablas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas,norių šio žaidimo dėlto, kad visu pirma jo laukiau visada.Tik galimybes nusipirkti jo man lyg ir nėra.Nesu koks žmogus kuris mėgsta leisti pinigus ant žaidimo.Ir beveik jų negaunų.Tad labai norėčiau kažkada laimėti iš giveaway nes dar to nesu dares.Nemėgstų taip pat ir pardavinėti , o labai mėgstų siekti savųjų tikslų.Tad mano tikslas dabar gauti ši žaidima.Ji tikrai mokų žaisti kadangi pas drauga lošių ir labai neprastai tai tas įrodo, kad noriu su juo žaisti kartu.Tad padėk man ir toliau neleisti pinigų ant žaidimu, o tiesiog juos laimėti.LABAI LABAI. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...