Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pagalbos]PlotMe


saras1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki nežinau kaip čia padaryti kad žaidėjas galėtų atsistojes y plotą parašyti /plotme claim

TURIU PEX TIK NEŽINAU KUR RAST PERMISSIONUS SITO PLUGINO

ir gautųta plotą. O dabar jis negauna. Kaip čia padaryti kad eitų?

Ir nežinau bet klausiu kur rasti visus šio Plugino permissionus ? Nes kiek ieškau nerandu.

P.S Aš užsidėjes OP tai man viskas veikia bet kas neesa OP tai neina.

Redaguota , nario saras1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip tai jei pluginas naudoja į Bukkit integruotą permissionų sistemą, tai visos komandos ir jų permissionai turi būti surašyti plugin.yml faile, kurį gali rasti įskiepio jar faile...

 

Anyway, Google paieškos sistema naudotis nėra taip sunku, galėtum ir pats tai padaryti...

http://plotme.worldcretornica.com/cmdsandperms.html

Redaguota , nario b0ss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geria įsidėjau bet kaip žmonės bando tai daryt tarkim /plot claim tai jiems išmeta kad negalima žiūrėti pluginų. Kaip čia ?

Ir dar ta svetainė kur numetiai b0ss tai ten pasižiūrėčiau cooomands/permissions tai kad ten tik Komandos surašytos o kur rast permissionus ? kad ten nėra kaip būna normaliai pvz. essentials.kick ar kažkas panašaus kaip čia ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai. Bet tu man pasakyk kaip žmones rašo /plotme claim

Jiems meta kad pluginų negalima ziureti? As taip pasidares kas čia ?

ir rašo [Ši komanda uždrausta] Nu aš taip pasidaręs... Kaip pataisyt ??


Air ir dar kaip padaryt ikad Tame plotu pasauly nebutu mobu ? ar jie galėtų ten tave musti ? nes dabar ten jie kaskaip padaryti kad tu juos must gali ir nudet bet DMG jie tau nedaro..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai supratau . O čia reikia būti Plotų pasaulyje ir reikia rašyti šita ? ar vietoj _golbal_ reik įterpt PlotMe ? kad ten būtent PVP Neveiktų?

Tai tarp plotu pasaulio taip rasyk. Ir visam pasauli isjungs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...