Peršokti į turinį

saras1

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  482
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  63 +Pervesti

Reputacijos taškai

-10 Nepataikantis į temą

Apie saras1

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

834 profilio peržiūros
 1. Turiu www.speedy.lt Domena ir Hostinga. Ir nežinau kaip pasikeisti IP y raides yra Duota Per DyrectAdmin Pasirinkimas Subdomain management, bet nėra DNS management ir nežinau kaip padaryt... O DNS management ten nėra kaip kitaip galima padaryt? Tada prisijungiu prie FTP ir sukeliu failus į Public_Hml aplanka IPB failus ir nueinu į svetaine savo pagal adresą. Nueinu ir rašo vistiek tą patį jūsų domenas paruoštas naudojimui. Ką daryt ?
 2. saras1

  TeamSpeak3 error

  Kuriu TeamSpeak3 serva Linux Parasau y PuTTy wget adresas (Atsiranda failas) Parasau PuTTy tar -xvf Pavadinima gauto failo Ir ismeta tar (child): cannot run bzip2: No such file or directory tar (child): trying lbzip2 tar (child): lbzip2: Cannot exec: No such file or directory tar (child): Error is not recoverable: exiting now tar: Child returned status 2 tar: Error is not recoverable: exiting now Kaip čia sutaisyt?
 3. Sveiki. Pirkausi us.lt hostinga ir atėjo laiškas. Laiške yra Prisijungimai tokie: Vartojo vardas: Slatazodis: Paslaugu valdymas: adresas kažkoks FTP: irgi adresas kaskoks MySQOL irgi adresas Kaip man prisijungti į FTP ir susikelti failus? o poto patekti į savo svetaine kad instraliuoti? IPB Forumą. P.S Kainavo 29ct rinkausi aš taip: Subdomenas vardas.us.lt Ir kainavo 29ct Tai čia kaip sakant yra Hostingas ir serverio adresas raidėmis kad būtų taip ? Ar aš ne ta nusipirkau? Nes man reikia kad būtų FTP prisijungimai, MYSQL, Ir kad būtų adresas pvz zaidimas.us.
 4. saras1

  Telefono host [Rakinti]

  dėkui
 5. Ačiū susitvarkiau galit rankinti temą.
 6. saras1

  Pagalbos dėl Google apsaugos protokolo

  Yra Privatumo priminimas pvz kaip kažkur jungiesi ir panašiai. Aš apie šitą.
 7. Kas čia per nesamonė ir ką čia reiškia ? Bandau kažkur jungtis išmeta Apsaugos protokolas ten išmeta Google ir visokius dalykus t.t.t Ir reik paspausti sutikti kas čia per nesamonė ir ką čia reiškia? aš su sutikau. Bet dėl ko čia reikia? ir pvz kaip išjungti toki dalyka?
 8. Sveiki, Naudoju Residence ir daug res'ai kainuoja man įdomu kaip tiksliai padaryti reso kainą? Aš atsidariau Cfg ir radau štai eilutę tokia: Economy: # Whether or not players in this group can buy other Residences that are for sale. CanBuy: true # Whether or not players in this group can sell their Residences. CanSell: false # Whether or not to ignore the Residence size/count limits when buying a residence. IgnoreLimits: false # The cost, per block, of making a new Residence or adding a area to it. BuyCost: 0.
 9. saras1

  [Pagalbos]Portalai

  Bandžiau... Atrodo ir vistiek neina , gal kas žinot ?
 10. saras1

  [Pagalbos]Motd simboliai[rakinti]

  Susiradau kitur pagalbos per YT Dėkui kad bandiai padėti:)
 11. saras1

  [Pagalbos]Mycommand [rakinti]

  Vienintelis kuris padėjei dedu REP žalią. Dėkui ir tiems kurie bandėte )))
 12. Zdarof, Serve esu OP ir man veikia komanda ten /pagalba , /geriausias ir panašiai. Bet nežinau kurį permission naudoti? Nes papratam žaidėjui neveikia /pagalba . /geriausias rašo neturi permissiono Aš permission randu pilną svetainėje bet nežinau kurį naudoti. Dėkui kas padės
 13. Sveiki. Naudoju Multiverse-Core ir Multiverse-Portals . Komandą veikia sakykim /mv create arba /mv import . Bet pasžiūrėjau kaip kurti portalus tai kažkodėl neina . Su wordedit atžymiu ribas Rašau /mvp create pavadinimas Ir man išmeta raudona An internetional error Kažkaip ten raudonai . O per concole išmeta daug errorų. Iš pradžių maniau kad blogai su pluginais kažkas tai išvis palikau tik šiuos 2 pluginus ir vistiek tas pats... Gal žinot kaip sutaisyti ?
 14. Kaip padaryti MOTD kad veiktų Simboliai ? Aš pasidariau: &4»&5»&3»&b■&0■&9■&e■&d■&c■ &4■&5■&3■&b■&9■&e■&d«&«&«\n &8[&7Faction&8] [&7SkyWars&8] [&7PvP&8] Ir dabar kaip įdedu man nieko nerodo tiesiog nesamones.. Turiu NotePad++ Girdėjau kažką apie UTF-8 Kas čia ?
 15. Sveiki, ieškau kas išmoka apie Minecraft pluginą RANK-UP. Serveryje naudoju pluginą RANK-UP. Bandau paaiškinti bėda. Ateina naujokas y servery jis iškarto turi Default grupę. Taigi tas žmogus kuris turi default grupę jam veikia Rankup sistema. Ir komanda /rankup ir rašo prie nick koks jo yra [Rankup] šalia nick. Kaip aš kažkam ar netgi sau užsidedu su komanda /pex group vip user add adminas štai grupę kuri yra default reiškiasi ne pagrindinė tai jau nebeveikia Rankup sistema. Atsitinka štai tokie dalykai: Prie nick neberašo koks mano yra Rankupuas , neveikia komanda /rankup rašo no
×
×
 • Sukurti naują...