Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

klausimas dėl CS:GO


Castello

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki norėjau paklaust dar esu dar kolkas unranked pramejei kazka itaka daro  koke koki ranga gausi cia priklauso nuo koki as su kuom losi toki  gausiu ? 

 

P.S PROFU LAUKIŲ NUOMONIŲ.

kol esi pramejei itaka daryti tas kiek tu nuzudyti ir mirti santyki taip kad jei tu zaisti blogai gauti bloga ranka

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sveiki norėjau paklaust dar esu dar kolkas unranked pramejei kazka itaka daro  koke koki ranga gausi cia priklauso nuo koki as su kuom losi toki  gausiu ? 

 

P.S PROFU LAUKIŲ NUOMONIŲ.

NwKXNav.gif

 

Žaidžiant su pre-made'ais turi įtaką priklausomai nuo jų rankų. Aukštesnio negu LEM (Legendary Eagle Master (nebijok, jo vistiek negausi)) gauti tiesiai nuo unranked neišeina. Jeigu žaisi su pilna komanda žaidėjų kurie pvz GN4, tai kiek žinau prieš GN4 ir sumačins, bet kiekvieną mečą laimėjus gauni daugiau ELO taškų ir tavo rankas kaip ir automatiškai kyla nors ir unranked esi, tai jeigu gerai žaisi, daug killų/mažai mirčių, taškų daug/mvp surinksi ir tuos mečus laimėsi, po kiekvieno turėtų po ranką pakilt arba bent jau kas 2.

 

Tikiuosi vapšė į temą parašiau, nes nesupratau 26/29 tavo parašytų žodžių.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nusipirkau csgo pasmurfint. Pirmas Rank kurį gavau, buvo LEM. Tai buvo didžiausias Fail.. 5.49€ išmesti kaip į balą :D Tikėjausi Minimum Silver, arba bent Nova :D

Rank gaunamas pagal tai, su kokiais Rank ir prieš kokius Rank zaidi ir prisideda tavo Total Score.

Jeigu nori žemo Rank- neimk draugų su aukštais Rank.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir yra, bendravau su juo per steama, tikrai elgiasi ne kaip 19 metu, daugiau 12 neduodu.

dar geras bajeris cia buvo https://www.supergames.lt/topic/240221-mapp-darbastvoreles-link-pasieniotunelis-neturejau-ka-veikt/mano mapp darba imete is neaisku kada ir parase neturejau ka veikt i youtube nuejus net matos kad is mano paskyros ikeltas mapas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dar geras bajeris cia buvo https://www.supergames.lt/topic/240221-mapp-darbastvoreles-link-pasieniotunelis-neturejau-ka-veikt/mano mapp darba imete is neaisku kada ir parase neturejau ka veikt i youtube nuejus net matos kad is mano paskyros ikeltas mapas :D

jis kažkoks adaptuotas yra.

 

 

Čia turbut apie save šneki laido riteris esi matosi tavo fb be ft :DDDDDDDDDDDDDD

Jau geriau būtų be, negu prisivaręs tokių kaip tava

va jusu tas kastelo.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/1959876_542013812601369_2495804301275148147_n.jpg?oh=b9694306e613aeaf2e822cdd0cd2481f&oe=56F23205

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...