Marichuana`

Normalūs CS:GO botai

Recommended Posts

Sveiki. Nesenai nusipirkau CS:GO ir kadangi mano „nuostabiajame“ kaime interneto pingas kartais pakyla iki 550, tai dažnai žaidžiu su botais. Pamenu, CS 1.6 botai pastoviai taškydavo mane kaip mažvaikį, o ant CS:GO žaidžiu su „Expert“ botais ir aš, būsimasis Silver 1, taškau tuos botus kaip žmones su 1500 ping. Gal yra koks modas, pasunkinantis botus?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

užjaučiu dėl pingo, aš irgi žaidžiu su ~100. Tik faceit'e būna po 70.

Erdvių Mezono internetas, čia skaitos šalis, lyderiaujanti interneto kokybe...

Dalintis šį pranešimą

Vietoj tavęs imčiau zebra,o kad botų, nemanau kad yra stipresniu

Ta pati neveikia pas mane kaime. :D O dėl botų tai minėjau, kad ant senesnių CS jie buvo sudėtingesni.

Dalintis šį pranešimą

Yra cs;go modas 'guardian' kitaip sakant tu pries 5 zaidejus, saugai planta (kas leveli botai vis stypreja). Kaip ji ijungti? Atidarai console ir irasai - map de_dust2 game_type 4 ir enter spaudi. gl & hf

Redaguota , nario InoX

Dalintis šį pranešimą

Yra cs;go modas 'guardian' kitaip sakant tu pries 5 zaidejus, saugai planta (kas leveli botai vis stypreja). Kaip ji ijungti? Atidarai console ir irasai - map de_dust2 game_type 4 ir enter spaudi. gl & hf

Wtf? Krč pasijungiu tą modą ir aš ten vpš vienas sėdžiu, o per console botų pridėti neleidžia...

Dalintis šį pranešimą

Wtf? Krč pasijungiu tą modą ir aš ten vpš vienas sėdžiu, o per console botų pridėti neleidžia...

Pabandyk 2 karta ta pati irasyt, man is 2 karto normaliai pajunge - 8dbfe914e486c000b18c85b48a46f489.png

Dalintis šį pranešimą

Pabandyk 2 karta ta pati irasyt, man is 2 karto normaliai pajunge - 8dbfe914e486c000b18c85b48a46f489.png

Va dabar kažkodėl veikia. ;) Dar pabandysiu su botprofile.db pažaist, bent įdomu bus žaisti.

Dalintis šį pranešimą

Šiaip zebra internetas, tai nekoks, nes kiek su draugu kalbam tai jam retkarčiais prapuldinėja internetas. Erdves mezoną aš ir turiu, max 364kb/s, bet ant naujo pc turėtų greičiau bent kažkiek būt, aš kaime pats esu, pingas ~20.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele