Peršokti į turinį

Ar padeda cooling padai?

Recommended Posts

Žadu nusipirkti cooling pada bet nežinau ar jie padeda. Komentuokit tie kurie tikrai žinot ar padeda ar ne :)

Jei laptopas, tai prapūsk dulkes, aš tai per skilutes įkišu dar teptuką MINKŠTĄ ir man padeda, pučia net šaltą orą kartais cpu max 20% nežaidžiant (naudojant: google, utorent, skype ir t.t).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei laptopas, tai prapūsk dulkes, aš tai per skilutes įkišu dar teptuką MINKŠTĄ ir man padeda, pučia net šaltą orą kartais cpu max 20% nežaidžiant (naudojant: google, utorent, skype ir t.t).

jis apie temperatura kalba o ne apie apkrova tu pasakei kad max 20% apkrovos 

Nuoroda į komentarą

man taip internete vaikštant viskas nrml būna bet kai pasijungiu žaidimą tai ventiliatoriai pradeda stipriai sukti tai galvoju gal tas pad'as padės biški

geriau nunesk i taisykla isvalys dulkes ir termopasta pakeis nukris temperatura daug daugiau negu su tuo padu kad pades

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...