Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

//WEST-LIFE.US.LT - Projektas Jums!


Eligijus'T

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pristatau jums WEST-LIFE.US.LT projektą.


 


Projekto pagrindinis administratorius yra Admin_Grovee. Aš čia esu tik reklamuotojas, jis man sumokėjo pinigus už reklamą.


 


 


Aprašymas // west-life


 


Projekto tinklapis - www.west-life.us.lt


 


Serverio IP - KURIAMAS,


 


TeamSpeak IP - KURIAMAS.


 


Veiksmas vyks San Fierro mieste.


 


 


SISTEMOS


 


 


Gamyklų sistema


 


 


Čia kekvienas žmogus galės turėti savo gamyklą. Gamkylų bus 16. Tai bus vienas iš pgr.pragyvenimo šaltinių. Gamyklas galėsite tobulinti lygiai iki 10. Parduoti gamyklas serveriui, žaidėjams. Iš jų gausite nemažai pelno. Apie šią sistemą daug nerašysiu, pamatysite atėje, per startą.


 


 


Verslų sistema


 


Kiekvienas žmogus galės turėti verlą. Verslas taip pat bus vienas iš pgr.pragyvenimo šaltinių. Verslą galėsite taip, pat tobulinti. Parduoti žaidėjams, parduoti serveriui ar savivaldybei.


 


Namų sistema


 


Namų sistema bus neiskirtinė. Kiekvienas žaidėjas galės turėti savo būstą, kuriame leis savo dienas. Namų bus serveryje nemažai, tad galėsite isigyti be problemų. Namą, taip pat galimės tobulinti, jo interjerą ir t.t.


 


 


 


Kalėdų sistema


 


Artėja kalėdos ar taip? Serveryje yra nemažai eglučiu. Serverio savininkas gali ijungti kalėdinį event'ą. Tuo tarpu, jūs galėsite ieškoti dovanų po eglutėmis, dovanos bus įvairios.


 


 


Gaujų sistema


 


 


Čia taip pat yra gaujų sistema. Gaujas galės kurti visi žaidėjams kurie turės tam tikrą xp, ir eur kiekį. Gaują galės valdyti naujausiais būdais. Valdymas Bus GUI LENTELĖJE. Gaujas bus galima kurti tik už SanFierro miestelio.


 


 


 


 


 


 


 


Apie sistemas daug nerašau, nes šis projektas nėra ilgalaikis.


 


 


 


WWW.WEST-LIFE.US.LT


 


Aprašymas kurtas ne mano, o |Admin_Grovve.


 


 


Redaguota , nario Walker'R
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.us .us .us .us yeyeyeye

ŽMONĖS PRAŠAU JŪSŲ INVESTUOKIT TUOS KELIS EURUS ANT NORMALAUS DIZAINO IR DOMENO, NES KITAIP Į JŪSŲ SERVERĮ ATEIS PAČYTINTI ŽMONES IR VAIKAI KURIEMS IŠDALINSIT DRK. ADMIN IR T.T.

Atsiprašau už Caps lock, bet jau tikrai kasdien po 5 tokius serverius susikuria ir po ~6 dienų jie užsidaro.

Jei aš klystu labai atsiprašau sekmės su projektu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sekmės su projektu! :)

Ačiū.

 

.us .us .us .us yeyeyeye

ŽMONĖS PRAŠAU JŪSŲ INVESTUOKIT TUOS KELIS EURUS ANT NORMALAUS DIZAINO IR DOMENO, NES KITAIP Į JŪSŲ SERVERĮ ATEIS PAČYTINTI ŽMONES IR VAIKAI KURIEMS IŠDALINSIT DRK. ADMIN IR T.T.

Atsiprašau už Caps lock, bet jau tikrai kasdien po 5 tokius serverius susikuria ir po ~6 dienų jie užsidaro.

Jei aš klystu labai atsiprašau sekmės su projektu.

Kas tau yra? Ne gi mano projektas , žmogus prapšė pareklmuot, ką negalima? Tu vpš tokio net neturi, taip kad patylėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...