Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Erpg,LTRG,xGTA gamemodai, yra link :) jai negaila +rep :)


poolas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4640 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi dovanoju gamemodą už +rep,

1gamemodas : LTRG

Šis gamemodas pardavinėjamas už 30LT, Draugas nusipirko atsiuntė man :)

1. Perkeltas automobilių turgus ( Seniau viskas buvo 1 vietoje , dabar sukūtas panaudotų/naujų turgų.

2. Sukurti garažai(su kiemu)(Tarkime kiemas ir jame stovi apie 9 garažai kiekvienas iš jų turi savo kodą trkim /agarazai ( Atidaro garažu kiemą ) /ag ... ir taip toliau)

3. Sukurtos stovėjimo aikštelės Taipat su vartų komandomis tarkim [ /apark /upark ]

4. Kaikur išimti seni objektai/namai[ir namų pickupai] ir idėti nauji namai,nauji objektai nes senieji buvo biski buginti[kabojo ore :D]

5. Truputi aptvarkytas LS miestas [ Nes buvo dar like objektu LS mieste iš kažkur ]

6. Sutvarkytas Kunigų bugas ( Nebuvo pickupo )

7. Sukurtas BMX Darbas { 70/min LT }

8. Sutvarkyti TELEPORTAI

9. Sukurta asmeninių namų ( Tarkim Namas su tvora , vartais(su komandom) Kiemo garažas ( Su komandom ) Juos galima vadinti Turtuolių vilomis :D

10. Perkelti Transporteriai į senają TAXI Bazę

11. Sukurti Vartai tokiems darbams Kaip Taxi,Transporteriai ir pnš

12. Idėta veiksmų.

13. !!!! Išimta Administratoriaus bugo komanda [ Kaip paprastas žmogus sau galėjo užsidėti administratorių] !!!!

14. Sukurtos Kebabinės

15. Na kaip ir minėjau idėta truputukas daugiau objektų apstatytas bankas / Sukurtas toks dalykas kaip LTRG Akropolis, ten rasite Picupus Kebabines Parduotuves ir pnš :D

16. Sukurta žvėjavimo vieta,žvėjavimo vietoje galite pagauti žuvį ir ją parduoti , taip suktis pinigėlį :D

17. Sukurta VIP baze, VIP turi nuosavus automobilius,nuosavą bazę

18. yra vienas bugas, ar ne bugas net nežinau kaip pavadinti, Bet kas gali pasiversti save admin. :) tad imkit ir siuskytės :

Sumappintas labai gražiai :)

Antras gamemodas vadinasi xgta:

apie ji aprašysiu labai trumpai, daug nauju darbų, beveik viskas valdoma gui lentelėmis, Vartai atsidaro su h raide, auto vm bei daug kitų naujovių.Prašau siuskitės, :

už gamemodus prašau tik +rep, seniau pardavinėjau šituos gamemodus :)

Nori gm ? rašyk i skype dewil0021

PapildytaApie erpg: gražiai sumappintas visu turgus perkelti, visas seerveris valdomas tik Gui lentelėmis, 0.3c versija, daug superadmin ,bei kitų komandų , pridėta daug vilų ir kito, :)

nori šito gm ? rašyk i skype dewil0021

PAPILDYTA YRA LINK

Nu pofik prašau :)

LTRG - http://www64.zippyshare.com/v/31078771/file.html

xGTA - http://www58.zippyshare.com/v/32372974/file.html

ERPG - http://www66.zippyshare.com/v/24093382/file.html

Jai galit duokit +rep labai noriu surinkti 100rep :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LTRG tas geras gm siaip tik gaila rejke tvarkyt kad sucompilint norm bet siaip geras. Man patiko labai. Jai reiktu vertint is 100balu sistemos deciau apie 93 kokius.

Nesijaudink jai 93 as net sarg gm neyvertinciau 100 ;) nes jie neturi to ko rejke tikram servuj. Jai butu LRG.QL.LT gm tai kai jsi dar buvo as jo vienintelio gm ivertinau 100balu. Nors ir niekur bevejk tada nebuvo GUI bet jis turejo kazka kas mane pritrauke.

Zodziu patiko gm :beers:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LTRG tas geras gm siaip tik gaila rejke tvarkyt kad sucompilint norm bet siaip geras. Man patiko labai. Jai reiktu vertint is 100balu sistemos deciau apie 93 kokius.

Nesijaudink jai 93 as net sarg gm neyvertinciau 100 ;) nes jie neturi to ko rejke tikram servuj. Jai butu LRG.QL.LT gm tai kai jsi dar buvo as jo vienintelio gm ivertinau 100balu. Nors ir niekur bevejk tada nebuvo GUI bet jis turejo kazka kas mane pritrauke.

Zodziu patiko gm :beers:

Ačiu tau už ivertinimus :)

čia padaryta kad sucompilint neina , nes kad negalėtu žmogus keisti :)

draugas šitą gm kažkada pirko ir atsiuntė man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

LTRG tas geras gm siaip tik gaila rejke tvarkyt kad sucompilint norm bet siaip geras. Man patiko labai. Jai reiktu vertint is 100balu sistemos deciau apie 93 kokius.

Nesijaudink jai 93 as net sarg gm neyvertinciau 100 ;) nes jie neturi to ko rejke tikram servuj. Jai butu LRG.QL.LT gm tai kai jsi dar buvo as jo vienintelio gm ivertinau 100balu. Nors ir niekur bevejk tada nebuvo GUI bet jis turejo kazka kas mane pritrauke.

Zodziu patiko gm :beers:

Ačiu tau už ivertinimus :)

čia padaryta kad sucompilint neina , nes kad negalėtu žmogus keisti :)

draugas šitą gm kažkada pirko ir atsiuntė man :)

Užmečiau repa.Atsiųsk į AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4640 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...