Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ NEW.pwn ] Kokį miestą pasirinkti naujai pradžiai ? ( HELP )


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokį miestą pasirinkti naujam serveriui ?  

31 balsai

  1. 1. Kokį miestą pasirinkti naujam serveriui ?

    • Las-Venturas
    • San-Fierro
    • Miesteliai
    • Paminėsiu komentaruose


Recommended Posts

Sveiki visi. Laikui atsiradus, noriu pradėti rašyti naują kodą nuo tuštutėlio lapo ( new.pwn ). Tačiau niekaip neišsirenku kokį miestą pasirinkti kuriant naujovišką serverį?

 

Los Antos miesto net nedėjau į apklausą, nes tiesiog man tai nepriimtinas miestas, nepažįstu jo visiškai, tik tiek, kiek esu žaidęs originalų GTA:SA, SF manau atsibodęs, galvoju apie LV, tačiau man svarbi jūsų nuomonė.

 

 

COMM, VOTE

 

 

 

Redaguota , nario @jWamba`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu sieki unikalumo, tai pabandykit savo unikalų miestą susikurti. Ištrinkit kokį mapą ir patys sukurkit arba salą kokiame vandenyne, labai įdomu būtų.

būtu labai įdomu, bet tam reiks labai gero serverio, ir tinkamai sukoduoto serverio, kadangi mašinos turės atsiradinėt aukščiau visad, kad neįkristu į vandenį, reiks daug daugiau objektų, gal net keletą sluoksnių po apačią objektų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu sieki unikalumo, tai pabandykit savo unikalų miestą susikurti. Ištrinkit kokį mapą ir patys sukurkit arba salą kokiame vandenyne, labai įdomu būtų.

 

Turėjau tokią mintį, bet nežinau net kiek užtrukčiau vienas dirbdamas ar pirkdamas MAP darbus, nes nesu labai prilipęs prie to maketavimo, tik galiu garantuot, kad nebus ripinti darbai, aš manyčiau daryti LV miestą, visgi greičiau būtų, o kai serveris startuotų, prie to prijungčiau su laiku naują, originalų miestelį. Tada bus visiškai unikalu. Na, dar teks pamąstyti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau tokią mintį, bet nežinau net kiek užtrukčiau vienas dirbdamas ar pirkdamas MAP darbus, nes nesu labai prilipęs prie to maketavimo, tik galiu garantuot, kad nebus ripinti darbai, aš manyčiau daryti LV miestą, visgi greičiau būtų, o kai serveris startuotų, prie to prijungčiau su laiku naują, originalų miestelį. Tada bus visiškai unikalu. Na, dar teks pamąstyti .

Jeigu nežadi pasiūlyti kažko naujo, kaip eilinį GRP šūdą su keleta įdomesnių sistemų, tai net nedaryk. Dabar Lietuvos samp'o rinka yra labai užpildyti, todėl prasimušti bus labai sunku, nebent sugebėsi kažką naujo pasiūlyti. Nedaryk to LV, geriau ilgiau padirbėk, pasitaupyk pinigėliui (kažkas aukščiau rašė, kad mašinos gali bugintis, tai tiesiog reikia optimizuot kodą ir VPS'ui nepagailėti pinigų ir viskas bus liuks). Toks mano patarimas, bet kaip tu nori taip daryk, bet ne aš nerekomenduoju daryti eilinio grp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau tokią mintį, bet nežinau net kiek užtrukčiau vienas dirbdamas ar pirkdamas MAP darbus, nes nesu labai prilipęs prie to maketavimo, tik galiu garantuot, kad nebus ripinti darbai, aš manyčiau daryti LV miestą, visgi greičiau būtų, o kai serveris startuotų, prie to prijungčiau su laiku naują, originalų miestelį. Tada bus visiškai unikalu. Na, dar teks pamąstyti .

kad tu skriptint nemoki ka tu sukurt nori

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

kad tu skriptint nemoki ka tu sukurt nori

 

Pagyvenk, susipažink su manim ir tada spręsk. Nihują dar tavęs nematęs ir jau man litanijas skaldai.

Paskaityk parašą, žinoma išimtis jei sunkiai sekas su skaitymu :)

Redaguota , nario @jWamba`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Las-Venturas. Manau tuomet tikrai daug žmonių surinktum, jeigu kurtum LV, ir jei kursi GRP, bent jau truputį įmesk ir to RPiškumo, realistiškiau kokias nors kelias sistemas ir panašiai. Bet visokeriopos sėkmės. Jei reikės pagalbos: nba.fan79

Padėsiu ar su forumu ar kuo nors, anw gl.

____________________________________

kad tu skriptint nemoki ka tu sukurt nori

 

Aš Džeremis, jam acc atidaviau, nes jo nuvogė, o aš kai čia mažai būnu, susikūriau belekokį.

Redaguota , nario Skriptingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...