Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

-Inferno. +Nuke. Pasha confirmed.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Dar galiu pasigirti ir statistika :D

27c6745871d0579c25f72f6b311290c6900.png

Aš laikau save botu, toli gražu man iki pro :D BET AČIŪ, KAD ESI MANO FANAS IR MANE LAIKAI PRO :D :D :*

Mano laikymas tave pro tėra sarkazmas. Jeigu tu jį priimi rimtai, tuomet tu esi debilas. Pranešimų skaičių rinkis kitur, tavo nesamonės nieko čia nedomina.

 

P.S Reddit šaltinio link su Valve darbuotojo patvirtinimu jog Nuke remake nebus, taip iš tavęs ir nesulaukėme. Apmaudu.

 

 

More Nuke for u. Gaila, kad tik akies krašteliu galima pažvelgti į šį map'ą ir nepamatyti pilno vaizdo.

 

1yc9h7W.jpgLfBnoZ0.jpg

 

Ženklas ant sienos iš senojo Nuke.

4nBSifs.jpg

Redaguota , nario Spefix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matt'as apie Nuke neužsiminė. Jis tik pasakė jog naujos Operacijos nebus. Nuke nėra visiškai patvirtintas jų ir neaišku kaip ten viskas bus, logiškiausia būtų išleist Nuke su nauja Operacija nes tada kartu ir kitus mapus dės.

 

Kas nukelia į kitą mano point:

Užsipi**** su tuo tuscanu. Jį gal kaip operacijos mapą ir įdės, bet JO NIEKADA NEBUS OFICIALIAME VALVE MAP POOLE.  Geriau įdėčiau Santoroni vietoj to tuscano, bet ir taip VALVe nedės ne savo mapų į oficialų poolą.

Ta ir turejau omeny, kad idetu i competitive ar kitas cs;go platformas (faceit...) o i map pool oficialius zemelapius teks dar svajot :) bet man kazkaip p* ar zais pro zaidejai ji ar ne, man svarbu kad jis butu tarp competitive

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"

YOU CAN SEE A TEASER OF THE REWORKED MAP DE_NUKE. CLICK HERE

e1: pics hosted on imgur now

e2: no it's not de_train, the yellow sign is in german which is the current de_nuke's signs" Iš antrojo link.

 

Iš pirmojo link pasiskaityk komentarus žmonių apačioje.

 

Taip, čia yra Nuke, bet tavęs profesoriumi nepavadinčiau.

 

Yra viena gera patarlė.

Prieš protingą žmogų laimėti ginčą yra sunku, o prieš debilą neįmanoma.

Nemanau, kad su tavimi kalbėdamas kažką įrodysiu. Geriau nežalok savo orumo ir pasitrauk iš šios temos. Eik commendų rinktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kvailas bazaras kažkoks užsirezgė :D Koks skirtumas kur Nuke kur ne. Tiesiog laukit ir pamatysit jūs tas Operacijas ir Map'us...

Mane nervina kai žmonės skelbiasi protingais kaip pavyzdžiui jog reddit'e Valve darbuotojas paskelbė jog nuke remake nebus, bet tas žmogus kuris dar po šioliai nepaskelbė šaltinio kur jis tai rado.

 

Su tavo mintimi sutinku, nematau reikalo pyktis ar kažką "bazarinti". Aišku įdomu yra pasimuliuoti ir skelbti teisingas užuominas ir šaltinius į CS:GO atnaujinimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jau sake 'golive' siais metais nesulauksim mes de_nuke naujos versijos :) Saltinis (rusiska kalba, bet jei kam idomu i google translate imes ir isvers) - http://read.navi-gaming.com/team_news/no_nuke_today Tad cia disinformacija Jusu tie 'pro zaidejai' ir t.t. + coming soon ir de_tuscan, tad kai kas netikejo apie sita mapa.

Čiulpk bybisą mano *Myliu SuperGames.lt*, adreso paprašiau tai išmetei iš visur ujobkas

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. 1.1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čiulpk bybisą mano *Myliu SuperGames.lt*, adreso paprašiau tai išmetei iš visur ujobkas

Wow wow, ramink barzdela. Visu 1. Ismeciau po tavo 'gero' pokalbio, dar nuo senu laiku. (o jei ant faceit ismeciau, tj vajezau cia jau kokia tau pagarba) 2. Niekur tu man nerasei stfu kid :) 3. No offtopic erelis.

 

P.S Kaip gaila, kad tavo draugelis 'Osva' kviecia tave cia nesamone parasyt. Rip team.

Redaguota , nario InoX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow wow, ramink barzdela. Visu 1. Ismeciau po tavo 'gero' pokalbio, dar nuo senu laiku. (o jei ant faceit ismeciau, tj vajezau cia jau kokia tau pagarba) 2. Niekur tu man nerasei stfu kid :) 3. No offtopic erelis.

 

P.S Kaip gaila, kad tavo draugelis 'Osva' kviecia tave cia nesamone parasyt. Rip team.

Vienintelė nesamonė kurią čia mačiau tai buvo ta jog de_tuscan į map pool'ą grįš. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienintelė nesamonė kurią čia mačiau tai buvo ta jog de_tuscan į map pool'ą grįš. :D

Kadangi nemoki skaityt senus postus. Special for you, gal suprasi :) https://www.supergames.lt/topic/245854-inferno-nuke-pasha-confirmed/page-2#entry1769457

 

P.S Tas dalykas 'nesamone cia' = man atrodo tavo draugelio message tai tikrai 'samone' ir i 'tema'

Redaguota , nario InoX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau dar csgo už 9lt pardaviau ir ets 2 ir tu taip raunies, nu nebūtų mažvaikis :D

Galim kirsti iš csgo gift, kad nuke tikrai nebus šiais metais!

Galim kirsti iš csgo gift, kad inferno tikrai išliks visada pagrindiniuose žemėlapiuose!

Galim kirsti iš csgo gift, kad naujas operation iki Kalėdų neišeis :D !

Aš duodu 100%. Statai 3 giftus? :D

Ko noret is tokio 'jaunimo' :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau dar csgo už 9lt pardaviau ir ets 2 ir tu taip raunies, nu nebūtų mažvaikis :D

Galim kirsti iš csgo gift, kad nuke tikrai nebus šiais metais!

Galim kirsti iš csgo gift, kad inferno tikrai išliks visada pagrindiniuose žemėlapiuose!

Galim kirsti iš csgo gift, kad naujas operation iki Kalėdų neišeis :D !

Aš duodu 100%. Statai 3 giftus? :D

 

 

Ko noret is tokio 'jaunimo' :)

Vienas degradas, kitas pydrusis ir ieško prie ko "prisipist" :D

 

Smagus gyvenimas jums :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas degradas, kitas pydrusis ir ieško prie ko "prisipist" :D

 

Smagus gyvenimas jums :D

Ka ka, bet va butent tu ir prisipisai (ir dar savo draugeli cia atvedei, palaikymo team), perziurek tema ir suprasi, kad ne as tau mielasis parasiau pirmas :) lai buna pydrusis, vistiek uz laido kmr tokiais zodziais. Tiesiog nerasyk i mano puse ir viskas bus chill :) nei tu man rupi nei as tau. thats it

Redaguota , nario InoX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka ka, bet va butent tu ir prisipisai, perziurek tema ir suprasi, kad ne as tau mielasis parasiau pirmas :) lai buna pydrusis, vistiek uz laido kmr tokiais zodziais. Tiesiog nerasyk i mano puse ir viskas bus chill :) nei tu man rupi nei as tau. thats it

Tai vat man ir kas juokingiausia yra, kad nei aš tavęs žinau, nei tu manęs, o dėl žaidimo drąskomės čia kaip dėl neįsivaizduoju ko :D Tikrai iš šono žiūrint debiliškai atrodo.

 

P.S

Peržiūrėjau temą iš pradžių ir ką matau.

 

"Man yra giliai p# tie tavo "pro" žaidėjai :D

Šiandien 2015-12-04 Valve darbuotojas reddit forume officialiai patvirtino, kad 2015 metais nebus jokio naujo nuke.

Šiais metais gali būti tik update, ir prie naujo Operation paliko klaustuką

O tu ir tavo tie "pro" botai gali eiti na# su savo fantazijom. Inferno nebus pakeistas į nuke."

 

Kas mane pirmas siuntė ten ir ten? :D + Vis dar reddit šaltinio neatsiuntė... Rimtas 10/10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...