Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką daryti, kad pakiltu temperatura, arba pasidarytu bloga, kad net vemčiau?


MrBarniSs`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

labiausiai reikia, kad bent bloga pasidarytu. Žinau su grafitu, bet kiek jo valgyt?

 

Blemba. Pasiimi maisto iš namų, ane? :D Eini į lauką, pamatai šuns šūd*, ane? Ir suvalgai su maistu, vsio. Ne tik bloga bus, bet ir į ligoninę išveš. Neisi į mokyklą kokį mėnėsį kitą ^^

Redaguota , nario dSoprano
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Nu ir nax*uj dabar jaunimas... Aš į mokyklą sergant varau, kad tik neatsilikt, o čia .... 


kisk pirsta i subine paskui uostyk kol nuvirsi

Vemt turėtum kokią dieną.


Darom mainus? Aš tau savo gripą tu man savo sveikatą? :D Pzdc koks dėkingas būsiu, nes per pamokas sėdėt su temperatūra tai ne kas :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jatau, jei nenori kur nors eiti tai ir neik parpasčiausiai. O jei nori susirgti tai padaryk atsilenkimų 50 ir prisispaudimų 50, pasportuosi, suprakaituosi eik į lauką pastovėk ten po maikę, tuoj pat plaučių uždegimas bus, po to žinau... Persivalgyk, bloga bus... Ištiesų kvailokas klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...