Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Projekto paieškos !!!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labą vakarą,SuperGames gerbėjai/gerbėjos.


 


Taigi,kaip ir manau,supratot iš pavadinimo,kad ieškau kažkokio SA:MP projekto.


 


Projekto reikalavimai - Tai,kalbant apie mano reikalavimus projektui,tai jie nėra,ten kažkokie svarbūs ar panašiai. Tiesiog aš į juos atsižvelgsiu. Jai ką nors man siūlysite.


O reikalavimai tai būtu tokie,kaip - turėti nors kažkokį projekto tinklapį. Turėti platinta/neplatinta GameMode(Jai norėsite galėsiu padirbėti prie GameMode) Ir aišku,manau svarbiausias punktas,būti draugiškiems ir turėti norą kurti projektą. Bei,nesvarbu ar forumas dabar su us.lt ar 96.lt galūne,man dabar tai neaktualu. Tai tiek apie mano punktus.


 


 


Dabar,kuo aš tau būsiu naudingas ?


 


Taip,tai kalbant apie mane,ką aš moku ir kuom ten būsiu. Tai ką aš moku ? Mano gebėjimai nėra patys geriausi,bet jie tikrai atliekami švariai ir greitai. Tai va,aš galiu būti - Weberiu,Mapperiu ir Scipteriu. Bet,labiausiai norėčiau būti Weberis arba Scripteris. Bei,jai reikia  taip atsakingo žmogaus ir ieškot bendrasavininko galiu ir taip.


 


 


Ko aš noriu iš jūsų ?


 


Tai,man ten,kaip kitiems tikrai nereikia,pinigų ar kažko panašiai,tiesiog noriu turėti pareigas,dirbti su gera kompanija ir stebinti žmonija su savo idėjomis.


 


 


Tai,tiek apie mane ir mano gebėjimus. O su manim galite,susisiekti Skype - tautciukas2 ar AŽ.


 


Lauksiu jūsų pasiūlymų. Ir nereikia tų,kurie čia norės pasimaivinti ir kita.


Redaguota , nario //Tautvydas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

šūdservių megėjas ieško šūdserverio! (bent jau mano tokia numonė iš tavo aprašymo)

Žmogau tu žmogau... Tu pats suvoki,ką tu rašai ? Ir kodėl,jūs manot,kad us.lt ar 96.lt projektai turintys tokias forumo galūnes yra "šūdserviai" ? Nu kažką netaip galvojat...

Redaguota , nario //Tautvydas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3071 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...