Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

San-Fierro.lt [ Forumo startas 2015/11/23 19:00]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

San-Fierro.lt - Tai projektas kuris nesiekia uždirbti pinigų, tai projektas kuris nori įrodyti, kad samp serveriuose tikrai dar ne viskas yra padaryta. Mūsų misija irodyti žaidėjams kad pats smagumas yra paprastume. Projektas kuriamas jau ilgą laiką ir jam lėšų tikrai nėra pagailėta.
 
Šiek tiek informacijos apie san-fierro.lt komandą:
 
Mūsų komandą sudaro 2 asmenys kurie atsakingi už serverį, bei forumą.
 
Domas - Sveiki esu vardu Domas, jau greitai sukaks 18 metų. Šiame projekte esu dėl kelių priežasčių. Viena iš jų, tai kad esu atsakingas už forumo veiklą visą parą. Stengsiuosi, kad forume būtų kuo mažiau klaidų ir jis dirbtu stabiliai be jokių trigdžių. Tai tiek susimatysime forume. :)
 
Andrius - Sveiki esu Andrius man yra 21 metai. Esu šio projekto savininkas. Mano pagrindinė misija yra nustebinti žaidėjus mano kurta modifikacija. Prie modifikacijos dirbu tikrai ilgai. Viską apgalvoju, o tada darau. Šiame projekte tvarkysiu gamemode bugus ir kursiu naujas sistemas ir dėsiu į atnaujinimus. Tai tiek susitiksime forume!
 
Dovydas B - Sveiki esu Dovydas. Šiame projekte atlieku reklamuotojo paslaugas. Forumo starte sieksim tikrai nemažą žmonių skaičių. Iki pasimatymo forume.
 
 
Ką tik perskaitėte dviejų asmenų aprašymus. Mūsų serverio aprašymas bus forume, o forumas startuos 2015 metų lapkričio 23 dieną 19 valandą. Susitiksime forume!
 
 
 
 
 
Daugiau informacijos galite gauti:
 

http://san-fierro.lt/ arba skype: san-fierro.info

 

 

 

 

 

 

 

Redaguota , nario GrozlleN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Meskit Dovyda laukan ,nes iš pirmo atrodys nu jo normalus ,kad atveda žaidėjų ir panašiai.. Bet paskui piktis ir panašiai... Nei vienas projektas kuriame jis buvo nepasisekė. Nesakau ,kad jis kaltas ,bet....

Siaip esu turejas projekta su juom,ir nemazai pasiekeme.O kad projektai su juo nenusiseke tai galbut ir ne jo kalte gal scripteriu kalte ar panasiai. Pavyzdziui kaip wws savininkas tingejo bedirbti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Meskit Dovyda laukan ,nes iš pirmo atrodys nu jo normalus ,kad atveda žaidėjų ir panašiai.. Bet paskui piktis ir panašiai... Nei vienas projektas kuriame jis buvo nepasisekė. Nesakau ,kad jis kaltas ,bet....

Matai, savininkas turi parodyti balsą savo pakalikams, ir viskas būs ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3055 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...