Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Riven - [ reikia patarimų dėl snowball , itemu ir pnš ]


supppp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , norėčiau patarimų su riven :/ Kokius itemus pirkti? Late game būnu žiauriai geru scoru  , bet vistiek sugebu mirti


 


MANO MASTERIES : 


http://prntscr.com/95bom0


 


DAŽNIAUSIAI STENGIUOSI DARYTI ŠĮ BUILDĄ


 


http://prntscr.com/95bpgq


 


 


KAS GERAI / BLOGAI? SU comm , ačiū ;)


 


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokį dar buildą? Aš tai nematau normalaus build'o, matau tik vieną itemą, batus ir nepabaigtą kitą itemą. Kai parodysi pilnai ką dažniausiai perki tada pažiūrėsim. Aš tai nors ir riven daug nelošiu bet pirkčiau Ravenous Hydra, Black cleaverį - tie du būtinai. Vėliau priklausytų nuo pačio žaidimo. Ar daugiau defensive eiti ar offensive. Jei offensive itemų tai BT, Youmuu's ar Lord Dominik's regards. Jei prieš kokį mundo loši tai Mortal Reminder dar pasiimčiau. Iš defensive item'ų geriausias būtų Death's Dance bent pagal mane ant riven'o.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3082 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...