Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, norėjau paklausti gal kas serga/sirgo gripu? ir gal turite patarimų kaip greičiau išgydyti?
 

 

Nes dabar man pasireiškė šie simptomai: sąnarių skausmas,raumenų skausmas,akių paraudimas, ir viska gerkle galima sakyti raudona t.y skauda, tiesa sakant baveik negaliu kalbėti ;/..

 

Prašau nerašinėti durnų komentaru, tiesiog man reik patarimų.

 

ačiū už suprantinguma.

Redaguota , nario Snoop

Aš tai turiu labai stiprų imunitetą ir susergu 1 kartą per 2 metus. Gerk daug arbatos šitos, vėsios negerk nes slogą tik kelsi... Jeigu karsčiuosi būtinai su vaistas numušk karščiavimą. Nenaudok beverčių vaistų kaip visokių Gripex, nes jie beverčiai. Žodžiu, gerk kuom daugiau arbatos šiltos nors ir nenori tai patikimiausias būdas...


Vos ne kas 4 valandas tai darau.

Arbatą gerk kas 30min, per prievartą varyk greičiau jei nori... Kai kokius 3 puodukus paimsi per 2h, jausi karštį neblogą, tai 30min gali pailsėt ir viską nuleisti tualete, poto kartok...

(redaguota)

Aš tai turiu labai stiprų imunitetą ir susergu 1 kartą per 2 metus. Gerk daug arbatos šitos, vėsios negerk nes slogą tik kelsi... Jeigu karsčiuosi būtinai su vaistas numušk karščiavimą. Nenaudok beverčių vaistų kaip visokių Gripex, nes jie beverčiai. Žodžiu, gerk kuom daugiau arbatos šiltos nors ir nenori tai patikimiausias būdas...

Arbatą gerk kas 30min, per prievartą varyk greičiau jei nori... Kai kokius 3 puodukus paimsi per 2h, jausi karštį neblogą, tai 30min gali pailsėt ir viską nuleisti tualete, poto kartok...

Man per 15 metų pirma sykį šitaip.

Redaguota , nario Snoop
(redaguota)

Vakar buvau pas šeimos gydytoja jis man taip sakė po 1 savaitės turėtų praeiti...

O tėvai sako jog turiu gerti šilta arbata su citrina

gerk, ką nori tik, kad būtu karšta - karštis naikina mikrobus ir bakterijas, taipat skysčiai pravalo organizmą

 

p.s pasijutau labai protingas kai parašiau šitą sakinį

Redaguota , nario Dr.Arnas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...