Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Moderatoriai jei galit ištrinkit šia tema


raketa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Startavo esfg.lt nueijau už dm gavau ban visam :D geras projektas kuris duoda už dm ban :D adminai nedraugiški mato kad daužia mašina nieką nedaro aš išlipau ir pradėjau gintis gavau ban nes buvau naujokas :D

Deja tu klysti. Gavai ban už tai, jog nusipirkai ginklus neturėdamas tiek patirties taškų, o tai reiškia, tu pasėmei su cheatais, kitas dalykas serverio administracija ir išrinktieji administratoriai yra malonūs, padedantys ir rengia eventus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Startavo esfg.lt nueijau už dm gavau ban visam :D geras projektas kuris duoda už dm ban :D adminai nedraugiški mato kad daužia mašina nieką nedaro aš išlipau ir pradėjau gintis gavau ban nes buvau naujokas :D

Dar su tais ginklais i mane saudei (savininka) naujokas tai savaime aisku kad cyteris tu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau jūsų tam servery. Tikrai nesužavėjo, dėl to, kad visko ryškiai per daug sukrauta, chato nespėju skaityt, nes sistemiškai padaryta per daug teksto, jeigu pas jus žaistų tarkim 100 žaidėjų tai tekstas ten važiuotų belekokiu greičiu :D, viskas per daug spalvota ir dar šlykščiom spalvom išdėstyta, labai viskas neaišku kur ką daryt. Tik atėjęs į serverį iš karto pastrigau stoties bare ant kažkokio bugo su įėjimais. Aišku buvo ir visai neblogų dalykų, pvz patiko kai kurie mapai. Bet gal čia tik man taip atrodo nežinau. Žodžiu, sėkmės. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau jūsų tam servery. Tikrai nesužavėjo, dėl to, kad visko ryškiai per daug sukrauta, chato nespėju skaityt, nes sistemiškai padaryta per daug teksto, jeigu pas jus žaistų tarkim 100 žaidėjų tai tekstas ten važiuotų belekokiu greičiu :D, viskas per daug spalvota ir dar šlykščiom spalvom išdėstyta, labai viskas neaišku kur ką daryt. Tik atėjęs į serverį iš karto pastrigau stoties bare ant kažkokio bugo su įėjimais. Aišku buvo ir visai neblogų dalykų, pvz patiko kai kurie mapai. Bet gal čia tik man taip atrodo nežinau. Žodžiu, sėkmės. :D

Kadangi esame naujieji savininkai, apskritai apmažinsime mapp darbų, nes nuo jų serveryje sukelia labai didelį laggą ir jie yra labai gigantiški, tai pat atnaujinsime mapp darbus, o dėl teksto tai žiūrėsim galbūt sistemiškai paretinsim tą užraša. Ta prasme, kad rečiau jį rašytų, beje dėkoju :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką aš galiu pasakyti nebėra tol ko kurti serverius, nes jie po kurio laiko užsidaro, nes serveryje dingsta žaidėjų skaičius tiesiog galima kurti serveri kai užsidarys bent vienas iš projektų tai SARG arba LMG, bet žinoma, kad to nebus tai patarčiau tiesiog tobulinti modifikacija ir einant laikui gal pasiseks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką aš galiu pasakyti nebėra tol ko kurti serverius, nes jie po kurio laiko užsidaro, nes serveryje dingsta žaidėjų skaičius tiesiog galima kurti serveri kai užsidarys bent vienas iš projektų tai SARG arba LMG, bet žinoma, kad to nebus tai patarčiau tiesiog tobulinti modifikacija ir einant laikui gal pasiseks.

Na šitas projektas jau 8 metus gyvuoja, o jo pradininkas Kęstutis, tiesiog projektas patyrė labai daug perversmų, todėl daugumą mano, kad nieko nepavyks.

 

 

Nepatartina žaisti šiame serveryje, naujasis savininkas išviso nemoka ir nesupranta serverio žaidimo esmės. Visą serverį sušiko :) bando įrodyti jog jis yra teisus banindamas be priežasties. Išvados tokios nepatartina žaisti šiame serverį :)

Mes tikrai žaidimo esmę nors mes serveryje beveik nežaidžiame, o vis dirbame prie projekto ir projekto tikrai nenušiko, jeigu nežinai Kęstutis negalėjo niekaip dirbti prie projekto, todėl jam teko jį parduoti, išvada tokia, kad geriau kitam parduoti projektą negu jį laikyti ir su juo nieko nedaryti. Tiesiog jūs patys mus išprovokuojate, jog mes taip elgtumėmės. Savo nuomonę išreikšite vieną kartą, o ne šimtą, nes jūs tą patį kartojate, nors mes supratome.

Tai kogi aktyviai dirbame prie projekto, mes stengiamės dėl projekto, o jūs peikiat mus, kad nemokam nieko, stengiamės dėl projekto žaidėjų, o ne dėl pinigų kuriuos gaunam iš projekto, nors tie pinigai nėra dideli kol kas.

 

 

Šiandieną per premijų vakarą pasiekėme 79 serverio žaidėjus:

 

e50d4a47ff8ff37f8aff41c5c4956482121.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatartina žaisti šiame serveryje, naujasis savininkas išviso nemoka ir nesupranta serverio žaidimo esmės. Visą serverį sušiko :) bando įrodyti jog jis yra teisus banindamas be priežasties. Išvados tokios nepatartina žaisti šiame serverį :)

Mes zaidimo esme zinome,ir nemanau kad yra blogai kad as taisykles biski pakoreguoju ir padarau idomesni zaidima visiems o ne tik pusei servo.Pavizdziui tokia taisykle kad butu tam skirtas skaicius kiek galima vienoi firmoi butu zaideju.O ne neribotas tai gaujoi bus 20 darbininku ir teisesaugai..O kas bedirbs Taxi ar Mechanikuos ar panasiai..Nelogiskai mastot as tiesiog noriu teisybes serveryje.O jei Kestutis negalejo jos ivesti ar laiko nebuvo ar asmenines problemos as bandysiu ivesti.Tai mano pasirinkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mes zaidimo esme zinome,ir nemanau kad yra blogai kad as taisykles biski pakoreguoju ir padarau idomesni zaidima visiems o ne tik pusei servo.Pavizdziui tokia taisykle kad butu tam skirtas skaicius kiek galima vienoi firmoi butu zaideju.O ne neribotas tai gaujoi bus 20 darbininku ir teisesaugai..O kas bedirbs Taxi ar Mechanikuos ar panasiai..Nelogiskai mastot as tiesiog noriu teisybes serveryje.O jei Kestutis negalejo jos ivesti ar laiko nebuvo ar asmenines problemos as bandysiu ivesti.Tai mano pasirinkimas.

Tai reikia perdaryti sistemas jog tie darbai būtų įdomus ir juose būtų ką veikti bei jog jie būtų naudingi serveriui nes iš jų jokios naudos serveriui;) o ne kurti kažkokias taisykles kurios tik žlugdo serva. Tu galvoji jog tu padarai teisybe serverį kai kuri nelogiškas taisykles?:D be to čia yra grp nes toki jau pavertėt todėl čia visi ir sėdi tik teisėsaugoje ir gaujose ;)

Redaguota , nario n30t3x
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...