Peršokti į turinį

[PHP] Loterija V1


Gerart

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3096 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pradėjau rimčiau kibti į PHP, todėl padariau savo pirmą šiokį tokį failiuką. Dalintis nežadu dar, nes čia manau kiekvienas tokį padarytų, kas pradeda PHP.


 


Esmė tokia: Turite įvesti skaičių ir paspausti sukti. Easy


68b1112c2c972cf21e40d015f419363f736.png


 


Tarkim jūsų skaičius 6969, tai visi laimingi bus (6969+1000= 7969) iki 7969 ir taspats


(6969 - 1000 = 5969) nuo 5969. Šansas ištraukti apie 20%.


8e49ca67bd977dca514fea7b57dc343b258.png


(dabar tik pamačiau, kad nesamonė yra su ta eilute "Jūsų skaičius per didelis buvo 524 vienetu-ais", nes skaičius kaip tik per mažas dabar buvo.. :s Šitą pataisysiu dar. Na ne tame esmė..)


 


502ed7b6549e3904c62acada79925b67955.pngSkaičiaus neįvedus irgi klaida bus, rašys, kad įvesti skačių reikia.. Įvedus mažesni ar didesni nei galimas neleis spausti sukti.


 


2d57589aa35e26247761324c1ed1e940104.pngMano skaičius buvo 1000, o atsitiktinis 1562. Šiuo atveju galėjo būti bet kokie skaičiai nuo 562 iki 2562.


 


 


 


Taigi turiu aš įdėjų nemažai dar čia ką tobulinti kaip pirmą savo blyną. Su išvaizda nebendravau(HTML) dar gerai. Čia apie 50 eilučių išviso, galiu aišku sumažinti iki 30-20 eilučių, bet kodas labai atrodys negražiai ir niekas nesupras vėliau jei pasidalinsiu..


 


Tai man įdomu dar Jūsų pasiūlymai būtų.. Ką pridėti. Vertinti galit, bet nėra ką čia vertinti :D


Redaguota , nario Galardas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neryškiai sumažinau tarpus, gavosi  ~20 eilučių, bet labai suspaustai atrodo.. Man netvarkingai. Bet tikiu, kad ir kodą ,galimą redaguoti patį ir sutrumpinti viską. Bet dabar man geriau ilgesnis kodas ir lengviau susigaudysiu. Vėliau kai kodai bus ilgesni viską aišku mažinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neryškiai sumažinau tarpus, gavosi  ~20 eilučių, bet labai suspaustai atrodo.. Man netvarkingai. Bet tikiu, kad ir kodą ,galimą redaguoti patį ir sutrumpinti viską. Bet dabar man geriau ilgesnis kodas ir lengviau susigaudysiu. Vėliau kai kodai bus ilgesni viską aišku mažinsiu.

Tu nekreipk dėmesio į tas eilutes, jei tau tvarkingai atrodo, tai gali jų būt, kad ir 100, niekas nuo to nepasikeis, o apie patį skriptą, tai nežinau, nieko gero nematau, nes jo kaip ir niekur nepanaudosi, nebent čia dėl saves mokymosi tikslais darai, bei pasiimk bootstrap stiliu, tikrai, jei pats tingi kurt:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3096 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...