Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Labas vakaras!

 

Norėjau jūsų paklausti, ar įmanoma susigrąžinti windows7windows10?

Nes per tus windows 10, man pradėjo lėčiau kompiuteris dirbti.

 

Dėkoju už pagalbą.

 

Tiesiog daryk švarų diegimą per BIOS, nes performansas per tuos "grąžinimus" nepagerės. Be to, tu švariai surašei Windows 10 (su disko formatavimu) ar tiesiog darei update'ą ir lipdei tą Windows 10 ant senos OS?

Tiesiog daryk švarų diegimą per BIOS, nes performansas per tuos "grąžinimus" nepagerės. Be to, tu švariai surašei Windows 10 (su disko formatavimu) ar tiesiog darei update'ą ir lipdei tą Windows 10 ant senos OS?

Aš nieko nedariau, ta prasmė man rekomendavo tus win10 ir aš juos perašiau, daugiau nieko nedariau.

(redaguota)

Aš nieko nedariau, ta prasmė man rekomendavo tus win10 ir aš juos perašiau, daugiau nieko nedariau.

Galėjai perrašyt keliais būdais: per BIOS arba tiesiog per tą "Get Windows 10". Jei rašei ne per BIOS ir nedarei disko formatavimo - viskas aišku, kodėl tau performansas sumažėjo. Daryk tada reset'ą arba švariai sudiek Windows 10.

Redaguota , nario Tautedorus

Atnaujinus kiek žinau duoda 1 mėnesį išbandyti. Per tą patį mėnesį per parametrus gali rollback padaryti ar kažką panašaus ir atgal atkurs į 7. Man to dalyko nebuvo, tikriausiai nes windows.old nepasigamino tinkamai, bet pabandyk. Jei tokio pasirinkimo nėra, kažkas panašaus kai "Back to Windows 7", tada belieka tik atsisiųsti ir įrašyti iš naujo.

Padėjau? Patiko postas, tema?
Nepagailėk +rep

Atnaujinus kiek žinau duoda 1 mėnesį išbandyti. Per tą patį mėnesį per parametrus gali rollback padaryti ar kažką panašaus ir atgal atkurs į 7. Man to dalyko nebuvo, tikriausiai nes windows.old nepasigamino tinkamai, bet pabandyk. Jei tokio pasirinkimo nėra, kažkas panašaus kai "Back to Windows 7", tada belieka tik atsisiųsti ir įrašyti iš naujo.

Dėkoju, pabandžiau ir pavyko.

 

GALITE RAKINTI TEMĄ.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...