Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau Julius'M (+Foto)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3029 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu ką sveiki visi forumo lankytojai. Tai sugalvojau padaryt pristatymą, kaip pirma savo postą naujajame profilyje. Nes senasis profilis buvo užblokuotas, už tikrai tokį sudėtingai suprantama poelgį :D 

P.s Jei kam įdomu galiu parašyt į "Asmenine žinutę"

 

Informacija apie mane.

 

Pradedam, esu Julius (pavardės neskelbsiu, kam reikia pasiklausit). Man šiuo metu yra 15 metų (2000-06-08) Mokausi 10-toje klasėje. Ir tikrai mokslai nesisek gerai. Bet nenukrypkime nuo temos. Gyvenu Telšių r. Rainių k. 

Šiuo metu domiuosi gatvės gimnastika, ir "downhillu". Turbūt gatvės gimnastika žinote visi. O jei ne, tai tikrai nueikite į internetą, ir greit suprasit kas tai per dalykas. Jei kam įdomu, tai jau sportuoju 6 mėnesius.

O dėl "downhill" tai turbūt tikrai mažai žmoniu suvokia kas tai yra. O kam įdomu tai sportas su specializuotais dviračiais, kurie skirti važinėti greitai nuo kalnų. Daugiau informacijos kaip visa laiką internete.

Be visa to, dar domiuosi apleistais kariniais objektais. Ir taip visokiais apleistais objektais. Mėgstu daug keliauti, ir pažinti daugiau pasaulio. Bet kol nėra 18, niekur toli negaliu nukeliauti. :D

Esu kartais namisėda, nes lauke nėra iš vis veiklos. :D Bet kai išeinu į lauką, tai ilgai negrįžtu :D

Bet to laiko kol sėdžiu namuose, nepraleidžiu veltui. Daug skaitau informacijos ir panašiai. Nes daugiau apsiskaitęs yra gerai, daugiau žinosi visko. :)

 

Veikla prie kompiuterio.

 

Na prie kompiuterio praleidžiu nei per daug nei per mažai. Bet mano veikla prie jo būna visokia. Vienu metu būnu architektu ant samp'o kita kart būnu architektas ant minecraft. :D Mėgstu tiesiog visokius išbandymus, ir noriu išmokt kuo daugiau. Bet vistiek šiuo metu esu apsistojęs ties minecraft statiniais. Kuriu įkelsiu į šita forumą. :) Bet kas bus vėliau, tik Dievas težino. :) Nes šiaip galvoje yra minčių tikrai daug, tik sunku jas įgyvendint.

 

Nu tai ką, bus malonu su visais susipažinti. Ir linkiu visiems sėkmės. 

P.s Turbūt susibendrausim :)

Na kaip buvai prižadėjas kad įkelsiu nuotrauką tai va :)

Su mėlyna maike.

088371a8ef43b1764638e86471f2a184433.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas atvykes, Juliau! Jei reikės pagalbos, kreipkis :)

Sveikas, jau kreipiausi. :D

 

Kokį dviratį naudoji?

Šiuo metu naudoju visišką atsiprašant šudą. Grand rock 100. Tai palaužymui gerai. Bet va po kitos vasaros galvoju imt kažko rimčiau. Kažką jau iš full suspension. :)

O pats koki jei nepaslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3029 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...