Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dovanoju Networkinga parasyta C++ kalba


Amxxl

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Networkingas iskarpytas is Elf2D variklio skirtas tiem kas nori susikurti serveri savo zaidimui.

Pats naudoju ji kaip dali savo zaidimu variklio. Istestuotas ir veikiantis. Taigi sekmes naudojant:

Jei naudosite su directx'u isitikinkite kad Networking.h failas includintas virs directxo biblioteku.
Naudojimui pilnai uztenka vien tik Networking.h failo galite persirasyti savaip jei nepatinka kaip yra.
Redaguota , nario Amxxl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dėkui, užmečiau akį, atrodo geras,  manau kaškam prireiks, nenaudosiu aš, labiau mėgstu savo parašytus kodus. :3

Nesvarbu ar tavo parasytas ar ne svarbu kad koda supranti.

 

jo dar cia yra networking library pilnas, neiskarpytas http://cpp-netlib.org/

What is that ? Net ne is cia mano kodas paimtas.

As tai sau dar perasinesiu pagal save nes man dar reikia siuntineti kitokius kintamuosius kaip:

bit, int8, uint8, int16, uint16, int32, uint32, int64, uint64 ir pan.

Tai teks perasyti visa byte bufferi i atskira klase.

Dar teks padaryti kad ant linux'o eitu nes winsocks tik windowsam

Redaguota , nario Amxxl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko nesupratau, ždž, žinau kad nelankai lietuvių pamokų(arba jų neturėjai) todėl labai stipriai neužsiliepsnosiu

:D Tavo pranesimai man visada sukelia juoko.. Nes tu taip nusipezi ir dar atmazini tu iskarto nukreipi tema ;D dabar galeciau prisikabint prie tavo to sakinio is rasisenos bet nafik man ;D vistiek toks zemes kirminelis liksi...

 

Nesvarbu ar tavo parasytas ar ne svarbu kad koda supranti.

 

What is that ? Net ne is cia mano kodas paimtas.

As tai sau dar perasinesiu pagal save nes man dar reikia siuntineti kitokius kintamuosius kaip:

bit, int8, uint8, int16, uint16, int32, uint32, int64, uint64 ir pan.

Tai teks perasyti visa byte bufferi i atskira klase.

Dar teks padaryti kad ant linux'o eitu nes winsocks tik windowsam

as nesakiau kad ten tavo kodas imtas ;D tiesiog numeciau networking library gera.Bet jei tau 12 ir nesupratai ta ka jau padarysi, tiek jau to.. gl with life bet gyvenime nera -REP mygtuko tai nelabai paeis tau nuo pc nuejus :D

Redaguota , nario .Ignas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesvarbu ar tavo parasytas ar ne svarbu kad koda supranti.

 

What is that ? Net ne is cia mano kodas paimtas.

As tai sau dar perasinesiu pagal save nes man dar reikia siuntineti kitokius kintamuosius kaip:

bit, int8, uint8, int16, uint16, int32, uint32, int64, uint64 ir pan.

Tai teks perasyti visa byte bufferi i atskira klase.

Dar teks padaryti kad ant linux'o eitu nes winsocks tik windowsam

Nekreipk i jį dėmesio, jis vienintelį networkingą kurį matęs yra Gamer Maker'io... Nematęs jis pure kodo gi... į až parašyk man savo skype, reikia biškį pasiteirauti.

:D Tavo pranesimai man visada sukelia juoko.. Nes tu taip nusipezi ir dar atmazini tu iskarto nukreipi tema ;D dabar galeciau prisikabint prie tavo to sakinio is rasisenos bet nafik man ;D vistiek toks zemes kirminelis liksi...

 

Ir štai vėl, stumimas, nors nepaaiškina kas blogai... -35 r3p filosofas atsirado...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekreipk i jį dėmesio, jis vienintelį networkingą kurį matęs yra Gamer Maker'io... Nematęs jis pure kodo gi... į až parašyk man savo skype, reikia biškį pasiteirauti.

Ir štai vėl, stumimas, nors nepaaiškina kas blogai... -35 r3p filosofas atsirado...

:D Nemates "pure" kodo :D jei tau rep kazka reiskia tai uzjauciu labai :/ bet ka jau padarysi daug zmoniu supergames yra priklausomi nuo reputacijos kuri nieko nereiskia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet jei tau 12 ir nesupratai ta ka jau padarysi, tiek jau to.. gl with life bet gyvenime nera -REP mygtuko tai nelabai paeis tau nuo pc nuejus :D

Ne nu bet tokio durniaus dar nesu mates. Iš kart prie amžiaus kabinas del kažkokio šūdo. Jei labai nori žinoti man 20 o amžius

visiškai neturi skirtumo esu mates protingu 12 metu vaiku kurie programina vos ne mano lygiu. Bet vat toks kaip tu tai net tiem

vaikam neprilygsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reputacija tesiog parodo, ar tu šneki durnai, ar protingai, kaip matau, dabar reputacija tavo nemeluoja

Nu jo, reputacija parodo hmm idomiai ;D nes pagal tavo reputacija tj nelabai ka parodo... Gal tu ir manai kad kai draugeliai primeta rep afigienas patapsi bet spek ka, tu toks netapsi :D 

 

Ne nu bet tokio durniaus dar nesu mates. Iš kart prie amžiaus kabinas del kažkokio šūdo. Jei labai nori žinoti man 20 o amžius

visiškai neturi skirtumo esu mates protingu 12 metu vaiku kurie programina vos ne mano lygiu. Bet vat toks kaip tu tai net tiem

vaikam neprilygsti.

:D Man vapsie neidomu kiek tau metu.. tavo lygis nesistebiu kad kaip 12.. Neprilygstu ? tu sakai, tu zinai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo, reputacija parodo hmm idomiai ;D nes pagal tavo reputacija tj nelabai ka parodo... Gal tu ir manai kad kai draugeliai primeta rep afigienas patapsi bet spek ka, tu toks netapsi :D

 

:D Man vapsie neidomu kiek tau metu.. tavo lygis nesistebiu kad kaip 12.. Neprilygstu ? tu sakai, tu zinai ;)

Zinai nepatinka isviso nerasyk kam cia save dar labiau zemini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...