Peršokti į turinį

Prisistatau - GarfildasZ

Recommended Posts

Sveiki visi forumo nariai !

Taigi pristatysiu save.

Mano vardas yra ┼Żygis, esu i┼í Pan─Śve┼żio. ┼áiame forume tur─Śjau ir daugiau paskyr┼│ , ta─Źiau nusprend┼żiau naudotis vienu , nes jau juokingai atrodo kaip ┼żmogus naudojas nevienu accountu , taip pat prisistatau paskutini karta , bei tikiuosi neatsiras prane┼íimu kuriuose bus para┼íyta ,, Kam ─Źia prisistatai daug kartu .. ir t.t

Taigi prie┼í 29 - dienas man su─Śjo 15 met┼│ , esu 8 - tokas. Laisvalaikiu daugiausiai praleid┼żiu sportui , bunu kieme su draugais-(─Śm) , taip pat pas─Śd┼żiu prie kompiuterio kaip ir dauguma , ta─Źiau labai ma┼żai turiu tam laiko... Taip pat m─Śgstu klausytis muzikos . ( Klausausi lietuvi┼íko repo arba ─»vairias lietuvi┼íkas dainas ). Taip pat m─Śgstu ┼żiur─Śti filmus , ta─Źiau juos ┼żiuriu tiktais vakarais. ( Detektyvinius , Komedijas , Romantinius , Trilerius , Veiksmo ). Na daugiau apie mane su┼żinosit forume koks esu , k─ů darau ir t.t.

5d992b0b5fb58405b5854ef70e838296267.jpg

Redaguota , nario GarfildasZ
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

• Para┼í─Ś po 4 savai─Źi┼│...
  • Para┼í─Ś po 4 savai─Źi┼│...

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

Skelbimai

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...