Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriama CS:GO komanda.


DooNorkus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kuriama CS:GO 5 žmonių komanda. Tai bus neeilinė komanda.


Mano rolė: Rifleris.

Reikia: AWP
Reikia: Entry fragger'io
Reikia: Gero supporto/pagalbininko.
Reikia: Lurkerio.


Reikia nebetkokių žmonių, man reikia užsispyrusių, kurie norėtų siekti tikslų, reikia aktyvių žmonių kurie galėtų bent 2 valandas praleisti prie CS:GO.

Mažiausias rankas turi būti Master Guardian (MG), o didžiausias Legendary Eagle (LE). Mano pačio rankas šiuo metu yra DMG. Kaip ir sakiau tai ne bus eilinė komanda. Mes kursime taktikas,mokinsimės, bei treniruosimes įvairius smoke'us, flashus , molotovus, granatas ir t.t. Ir gal vieną dieną būsim kaip fnatic'ai xd

Galite mane pakviesti į steamą: https://steamcommunity.com/profiles/76561198213831333/

Arba galite pakviesti į skype: Donorkus.


                                                                                                       Lauksiu jūsų pakvietimų.  :)


                                                                                   P.S reikėtų žmogaus kuris galėtų padirbėti su Teamos 
                                                                                          logo.Atsilyginčiau CS:GO skinais, case'ais,
                                                                                          arba Minecraft'o PREMIUM ACC.

Redaguota , nario DooNorkus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...