Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu nesupratai ar kaip ? Jugi kaip adminas padės jei susikure daug acc. nevieną.

Supratau, kad tu nesupratai. Admin'ui praneši kas davė „iš lempos“ neigiamą reputaciją, jis pažiūri, anuliuoja jo uždėtą (jeigu pasitvirtins, kad tikrai be reikalo uždėjo). O jis gali turėti nors ir 100 vartotojų - administracijai vistiek rodo ar turi susikūręs daugiau nei vieną.

P.S. Ai, tiesa... Negi reikia viską už jus daryti? Taigi rašiau, kad pakeistum temos pavadinimą į tokį, kad atspindėtų jos turinį. 2hobdr7.gif

*Wuff*

34h9p39.gif

- Draudžiama kurti papildomas registracijas norint balsuoti, suteikti reputaciją ar bet kokius panašius dalykus siekiant naudos ar žalos.

Ira taisykle,ir kiek zinau siu taisykiu neilaikyma duoda jau ne mensiui ban o visam laikui tai reiskia ant interneto ip.

Taip sutinku , kad negalimą o tagi mes kanors darome ?

Taigi mes nenorim , kad reputacija susigadintu , mes norime tik kad nebutu nesamonė kaip ir rašiau , del to mes netenkame forumo žaidėju gyvybių perkiltine prasme. Ir beto kaip tu galvoji administratoriau ?

As pats gerenoriskai sutinku su sia mintimi kad galetu nuo 10 +rep minusuoti tada gal ir pakils aktvyvumas mano manymu.Cia isreiskiu savo nuomone.

Netik minusuoti , bet ir pliusuoti ir beto nereike če daryti , kad nuo 10 +rep geriau , jeigu žmogus nori minustuoti tegu pasedi forume. 100 pranešimu ir pamatysi , taip isijaus i vaidnemį ir tikrai už nesamones nedelios -rep :)

Bet tada bus uz bereiksmius pranesimus flood,jau taip yra flood damp forume,tai kas tada bus visai negalima bus pranesimo parasyt :DDD

Gerai nerašyk , per temą rašyk i AŽ ir atsakau i klausimą - Jeigu nesamonės rašys jugi galima gražiai administratoriaus paprašyti ir jis ištrins ir viskas gerai , bus.. Ir tikrai nemanau , kad 100 pranešimu bereikšmiu būtu ir dar nusibostu ir visas noras pradingtu.. Če tik šeip ieina uždeda ir išeina taip tikrai būti negali :)

Siūlyčiau palikti -REP, tačiau sugriežtinti sistemą "Reikėtų moderatorius ar administratoriaus patvirtinimo", tarkime, -REP būtų galima duoti už neatsiskaitytus darbus, apgavystes ir visą kitą, tuomet forumo narys galėtų susidaryti nuomonę apie tą asmenį. Taipogi galėtų kažkas panašaus ir su +REP būti, kad kiekvieną dieną už bet kokį "š---ką nebūtų galima duoti tam pačiam nariui, o tam tikrą laiko limitą, arba duodant +REP atsiminusuotų reputacijos taškas iš tavo turimų.

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Svečias

už, R3P sistema reikia palikti

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...