Peršokti į turinį

ka pavilktu sitas senukas

Recommended Posts

Tavo "Senukas" u┼ż mano nauj─ů pc geresnis ;-;

taigi dar nesupratai kad jis pavaidint ─Źia nor─Śjo.

─îia lyg a┼í dabar pasaky─Źiau k─ů pave┼żt┼│ mano senukas┬á

ir b┼źt┼│ visokie i7 su gtx960 :D

O ┼íiaip tai gali dar kok─» csgo palo┼ít su 60 fps gta 5 ant low normaliai dar paeis, nors d─Śl ram┼│ nemanau.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

http://www.systemrequirementslab.com/- Pasirenki tau dominant─» ┼żaidim─ů ir ┼żi┼źri.

tai kad pievas rodo :DDD rodo kad gta 4 ant minimum palosciau ant high varau

Nuoroda ─» komentar─ů

tai kad pievas rodo :DDD rodo kad gta 4 ant minimum palosciau ant high varau

k─ůtik pasigavai, kam klausti tada k─ů pave┼ż tavo "senukas" jei pats sakai ant hight varai gta 5? Graud┼źs man tokie ─Źi┼źvai, bando ka┼żk─ů primest ─Źia nors u┼ż.. ┬á┼żod┼żiu graud┼źs ir tiek.

Nuoroda ─» komentar─ů

k─ůtik pasigavai, kam klausti tada k─ů pave┼ż tavo "senukas" jei pats sakai ant hight varai gta 5? Graud┼źs man tokie ─Źi┼źvai, bando ka┼żk─ů primest ─Źia nors u┼ż.. ┬á┼żod┼żiu graud┼źs ir tiek.

tu skirk kur gta 4 o kur gta 5 .... 

Nuoroda ─» komentar─ů

─îia sako Vos CS:GO Palo┼ítum? :D Prajuokino. Draugas su 2Gb ram , intel core duo , lo┼íi─ů CS:GO Be lag┼│. O ┼íiaip dar pa┼żaist normaliai gali. Cs:go,Gta 4,Gta 5 ant lowu... Tiesiog ie┼íkokis , o ne i┼í kart ─Źia klausk vis┼│ :D

Nuoroda ─» komentar─ů

─îia sako Vos CS:GO Palo┼ítum? :D Prajuokino. Draugas su 2Gb ram , intel core duo , lo┼íi─ů CS:GO Be lag┼│. O ┼íiaip dar pa┼żaist normaliai gali. Cs:go,Gta 4,Gta 5 ant lowu... Tiesiog ie┼íkokis , o ne i┼í kart ─Źia klausk vis┼│ :D

gal jus turetumet ka idomesnio pasiulit :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...