Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal kas turi motyvaciju ?


Freely

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3074 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prie ko cia tas smokingas ir pistoletas? Dabar jau tapai "verslininku", kuris vogia pinigus? Dar speju uzdetum foto, kurioje butu juodi BMW su "pacanais" pavaizduoti.

mmm.... Tau galva neišneša ar kas? Pasirodo mažai skaitai knygų. Čia tipo tas paveiksliukas parodo kas jis buvo, o ne kas yra .... nei kokia sudėtinga metafora ar kas, kad nesuprast ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mmm.... Tau galva neišneša ar kas? Pasirodo mažai skaitai knygų. Čia tipo tas paveiksliukas parodo kas jis buvo, o ne kas yra .... nei kokia sudėtinga metafora ar kas, kad nesuprast ...

Jeigu rasai, kad zmogus pasikeite i geraja puse, tai reikia deti paveiksleli, kuris atspindi koks jis yra dabar, o ne koks buvo anksciau. Dar net zodziai "Neprimink..." tai kam primini? 

As jam kalbu apie "banditelio" ir neva "protingu zodziu" derinima, o jis man literatura kisa ir metaforas. Blemba, turbut esi pasaulinio masto poetas ir skaitai Igorio Shishkino "Kelias Link Sekmes...".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu rasai, kad zmogus pasikeite i geraja puse, tai reikia deti paveiksleli, kuris atspindi koks jis yra dabar, o ne koks buvo anksciau. Dar net zodziai "Neprimink..." tai kam primini? 

As jam kalbu apie "banditelio" ir neva "protingu zodziu" derinima, o jis man literatura kisa ir metaforas. Blemba, turbut esi pasaulinio masto poetas ir skaitai Igorio Shishkino "Kelias Link Sekmes..

Ne nu tu unikalus vpš... :D Gal nemokink kaip demotyvacijas kurt ką? Ir neskaitau aš siskino, net nežinau kas jis yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu tu unikalus vpš... :D Gal nemokink kaip demotyvacijas kurt ką? Ir neskaitau aš siskino, net nežinau kas jis yra.

Vajezau matos, koks tu protingas. Kitus zemini, o save keli auksciau dangaus. Pritruko zodziu tai dabar giria, kad neva as esu unikalus ir, kad nemokinciau jo kurti demotyvaciju. Plojimai.

Redaguota , nario xOzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3074 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...