Peršokti į turinį

Gal kas turi motyvaciju ?

Freely

Recommended Posts

Sveiki. Yra tokiu kurie turi motyvacija kur parašyta.

Neprimink koks buvau ka dariau dabar aš kitoks.

Ka┼żkas tokio

Jei turit duokit , busiu labai d─Śkingas. Bej ┼íiaip jej galit numeskit kitokiu motyvaciju apie meile , gyvenima ir pan...

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

cb6902b4f6bbf91dc2a796bf87908a89418.jpg

Prie ko cia tas smokingas ir pistoletas? Dabar jau tapai "verslininku", kuris vogia pinigus? Dar speju uzdetum foto, kurioje butu juodi BMW su "pacanais" pavaizduoti.

Redaguota , nario xOzer
Nuoroda ─» komentar─ů

Prie ko cia tas smokingas ir pistoletas? Dabar jau tapai "verslininku", kuris vogia pinigus? Dar speju uzdetum foto, kurioje butu juodi BMW su "pacanais" pavaizduoti.

mmm.... Tau galva nei┼íne┼ía ar kas? Pasirodo ma┼żai skaitai knyg┼│. ─îia tipo tas paveiksliukas parodo kas jis buvo, o ne kas yra .... nei kokia sud─Śtinga metafora ar kas, kad nesuprast ...

Nuoroda ─» komentar─ů

mmm.... Tau galva nei┼íne┼ía ar kas? Pasirodo ma┼żai skaitai knyg┼│. ─îia tipo tas paveiksliukas parodo kas jis buvo, o ne kas yra .... nei kokia sud─Śtinga metafora ar kas, kad nesuprast ...

Jeigu rasai, kad zmogus pasikeite i geraja puse, tai reikia deti paveiksleli, kuris atspindi koks jis yra dabar, o ne koks buvo anksciau. Dar net zodziai "Neprimink..." tai kam primini? 

As jam kalbu apie "banditelio" ir neva "protingu zodziu" derinima, o jis man literatura kisa ir metaforas. Blemba, turbut esi pasaulinio masto poetas ir skaitai Igorio Shishkino "Kelias Link Sekmes...".

Nuoroda ─» komentar─ů

Jeigu rasai, kad zmogus pasikeite i geraja puse, tai reikia deti paveiksleli, kuris atspindi koks jis yra dabar, o ne koks buvo anksciau. Dar net zodziai "Neprimink..." tai kam primini? 

As jam kalbu apie "banditelio" ir neva "protingu zodziu" derinima, o jis man literatura kisa ir metaforas. Blemba, turbut esi pasaulinio masto poetas ir skaitai Igorio Shishkino "Kelias Link Sekmes..

Ne nu tu unikalus vp┼í... :D Gal nemokink kaip demotyvacijas kurt k─ů? Ir neskaitau a┼í siskino, net ne┼żinau kas jis yra.

Nuoroda ─» komentar─ů

Ne nu tu unikalus vp┼í... :D Gal nemokink kaip demotyvacijas kurt k─ů? Ir neskaitau a┼í siskino, net ne┼żinau kas jis yra.

Vajezau matos, koks tu protingas. Kitus zemini, o save keli auksciau dangaus. Pritruko zodziu tai dabar giria, kad neva as esu unikalus ir, kad nemokinciau jo kurti demotyvaciju. Plojimai.

Redaguota , nario xOzer
Nuoroda ─» komentar─ů

Vajezau matos, koks tu protingas. Kitus zemini, o save keli auksciau dangaus. Pritruko zodziu tai dabar giria, kad neva as esu unikalus ir, kad nemokinciau jo kurti demotyvaciju. Plojimai.

Ne ne┼żeminu taves ir nieko kito, gal nesupratai...┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...