Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[Keičiu į SKIN CS:GO]•GTA5,CS:GO ir dar + ~45žaidimai!


Gerart

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Keičiu šia paskyrą į SKIN CS:GO

 

Apie paskyrą:

• GTA5, CS:GO (MG2 rank'as - galiu dar pakelti), Dayz, Portal, Portal2 ir dar + ~42žaidimai.

• 455€ be akcijų, su akcijom - apie 300€

• Paskyra labai švari, joje nėra jokio Bano!

• 13LVL

 

 

Duodu:

• Orginalų Gmail!

• Visus duomenis apie paskyrą  ( ko reiktų susigražinti )! 

 

 

Noriu skinų, pinigais niekas nenori imti.. O dabar pasinešęs esu ant lošimų. Skinų gali būti, kad ir 100, bet pasilieku aš sau spręsti ar imti ar ne. Tokios sumos tikrai neprašau, noriu tokios kas daugiausia pasiūlys. :)

 

Patikimumas:

• Minecraft Savininkas buvęs " MCEmpire.LT " ( Garsus labai kažkada buvęs serveris )

• SuperGames.LT parduotuvėlė parduotas ne vienas skinas čia, bei FaceBook'e.

• Bene patikimiausio šio forumo atstovo " `lukonic " žodis buvo, kad jau užsidirbau patikimumą!

(rasiu citatą jei labai susidomėsit tuo)

• Jokio pranešimo nėra apie mane, kad esu apgavęs kažką, galit tikrinti.

• CS 1.6 projektų savininkas buvęs, visi buvo patenkinti.

• Dabar dar esu "Bet Predictions" Facebook admin, visiems padedu - viskas gerai!

• SuperGames +3 atsiliepimai.

• Steam paskyroje yra keletą + atsiliepimų! Ir ant parduodamo acc yra teigiamų atsiliepimų!

 

 

Viskas ką reikia jums padaryti - parašyti man ir mes pradėsime tartis kol abi pusės bus patenkintos!

Tarpininkai labai skaudžiai ims, už Trade perdavimą ir Steam paskyros visų duomenų pakeitimą/patikrinimą..

Apgalvokite! :)

 

Jei turėjote su manim kažką bendro parašykite čia ir pakelkite man reputacija su žodeliu " Patikimas " ir kodėl. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...