Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu RLS Paskyra


Bosster

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi parduodu RLS paskyra - gauta iš draugo atide , kurioje ira namažai visko buvo daug daug milu bet nebliko na o kas profili placiau apacioje

 

 Patirtis: 342585 xp

 Paskutinį kartą lankėsi serveryje: 2015.08.18 16:32
 Žaidė: 4 min
 IP: .......

 Kišenėje: 276 €
 Banke: 8689 €
 Algoje: 335 €

 Darbas: Bedarbis

Yra bomžu ir kitokiu skinu :D

(RLS yra padaryti iš milu padaryti kaip real pinigai )

(Bei gausite forumo paskyra)

 

Yra gan nemažai darbu xp tik neturiu šitame kompe samp negaliu pažiureti kai pirksite susitarsime busiu prie kito pc atsiusiu nutoraukas jeigu pavyks

 

 

Atsiskaitymai , Paysera - Pervedimu i mano steam pinigeliu iš betko ko tik eina galima , Cs:go Skinai geresni jie jau , gal butu dežes labai daug nžn reik žiuret susiekite 

 

skype mart-41

 

Mano vienintelis ir tikras Skype ID: mart-41

Prieš pirkdami paprašykite jog parašyčiau jums į Supergames.lt pranešimų dėžutę!

Redaguota , nario ✭PaNo'Maly✭
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tada už accounta nesitikėk daug gaut,nes be vip'o-tu niekas..

:D GERAI nebjuokink vipa patys nusipirksit nes jeigu pirksiu acc daugiau kainuos kiek noresit  tiek ir pirksit kodel nesitiketi ne tu parduodi tu esi visiskaas naujokas kuris neturi praso ismaldos kad gautum acc 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

biggrin.png GERAI nebjuokink vipa patys nusipirksit nes jeigu pirksiu acc daugiau kainuos kiek noresit  tiek ir pirksit kodel nesitiketi ne tu parduodi tu esi visiskaas naujokas kuris neturi praso ismaldos kad gautum acc 

:DDD "Prasi išmaldos" žmogau aš pats parduodu 2 rls paskyras,sėkmes su pardavimu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

:DDD "Prasi išmaldos" žmogau aš pats parduodu 2 rls paskyras,sėkmes su pardavimu ;)

Tai kam cia rasai free posteri jeigu pirkti nenori , nu ir kas tas vipas taspats kaip ir tu niekas ir fsio tavo zodziai

Redaguota , nario ✭PaNo'Maly✭
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...