Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3876 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

f9c2fe861b435d2e7dd75deeec6b51fe551.png


 


[ Užėję į serverį galėsite išvysti daugiau įdomesniu sistemu ! ]


 


[ Serveris dar nestartavęs ]


Projekto valdžia - jų kontaktai : Mantis_W - srg.pagalba1 , Mark_M - dovisdovis69 , Justin_F - pyro.503


Veiksmas vyksta keturiuose kaimeliuose : El Quabrados, BaySide, Fort Carson, Las Barrancas.


Serverio TeamSpeak serverio ip : ts.bayside.lt


Serverio ip adresas : samp.bayside.lt:8888


Tinkalapis: http://BaySide.LT/


 


 


 


Dizainas: Mano (Deividas_Turbo)


Serverio nuotraukos: Miškinis_Mantas


Tekstas: Black_White


Redaguota , nario Deividūškis

Labai sunku skaityti. Raides labai šokineja, projektas ne gyvuos ilgai nes perskaičiau aprašyma , sistemos tokios pačios kaip ir visur . Jis gyvuos kiek ilgesni laika tik del to kad BaySide miestelyje , paskui vis vien visi išbegs iš servo nes užpis. Tas pats kaip ir su west-city . iškart visi pradejo lošti , bet paskui veiksmas dingo ir visi vel išbego . Todel jai norit kaž ko rimto pasiekti reikia labai stipriu sistemu. Bet vis vien ilgai ne gyvuosit nes sampa vis mažiau žmoniu žaidžia. Bet sekmes :)

 

Labai sunku skaityti. Raides labai šokineja, projektas ne gyvuos ilgai nes perskaičiau aprašyma , sistemos tokios pačios kaip ir visur . Jis gyvuos kiek ilgesni laika tik del to kad BaySide miestelyje , paskui vis vien visi išbegs iš servo nes užpis. Tas pats kaip ir su west-city . iškart visi pradejo lošti , bet paskui veiksmas dingo ir visi vel išbego . Todel jai norit kaž ko rimto pasiekti reikia labai stipriu sistemu. Bet vis vien ilgai ne gyvuosit nes sampa vis mažiau žmoniu žaidžia. Bet sekmes :)

Dėkojam už nuomonę.

✉ Email; [email protected]

Labai sunku skaityti. Raides labai šokineja, projektas ne gyvuos ilgai nes perskaičiau aprašyma , sistemos tokios pačios kaip ir visur . Jis gyvuos kiek ilgesni laika tik del to kad BaySide miestelyje , paskui vis vien visi išbegs iš servo nes užpis. Tas pats kaip ir su west-city . iškart visi pradejo lošti , bet paskui veiksmas dingo ir visi vel išbego . Todel jai norit kaž ko rimto pasiekti reikia labai stipriu sistemu. Bet vis vien ilgai ne gyvuosit nes sampa vis mažiau žmoniu žaidžia. Bet sekmes :)

Tai serveriui startavus nebus sustota su darbais vis bus dirbama :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3876 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...