Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

FortCarson.LT - Paskelbta pirmoji atranką į diskusijų moderatorius!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
 

"

Not Found

The requested URL / was not found on this server."

 

P.S kadangi negaliu parašyti , rašau čia , vis dar reikia??

 

Nežinau,man viskas gerai. xD bandyk dar syki www.fortcarson.lt

D*albajobai s*pisti jau ir dizainą spėjo nurip'inti.

---

http://www.broadway.lt/

Pirma pasidomėk,kas pardavinėja diz.

Redaguota , nario ♪ Lukas ♪
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 
 

Nežinau,man viskas gerai. xD bandyk dar syki www.fortcarson.lt

Pirma pasidomėk,kas pardavinėja diz.

 

Kas pardavinėja? :D :D :D Taigi buvai pas mane į 'scripter'ius' atlėkęs, tavo tikrojo ir lukis.1997 Skype ip'ai sutapo (viską pačią pirmą dieną supratau), tada ir spėjai failiukus nu*izdint. :D Atmazinas čiūvelis dar.

Redaguota , nario fiftenng.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kas pardavinėja? :D :D :D Taigi buvai pas mane į 'scripter'ius' atlėkęs, tavo tikrojo ir lukis.1997 Skype ip'ai sutapo (viską pačią pirmą dieną supratau), tada ir spėjai failiukus nu*izdint. :D

Ar tikrai ? Kaltini mane nebūtais dalykais apsiramink viena dieną.

Redaguota , nario ♪ Lukas ♪
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jis net neturėjo tokios versijos, mazeri. :D Nekenčių tokių žmonių, kurie net tiesiogiai susivarę, vis tiek meluoja.

Rimtai apsiramink,nes vierchą čia primeti,matosi ,kad apsiverkęs esi .Ar aš kaltas ,kad pardavė man tą dizainą?

Redaguota , nario ♪ Lukas ♪
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rimtai apsiramink,nes vierchą čia primeti,matosi ,kad apsiverkęs esi .Ar aš kaltas ,kad pardavė man tą dizainą?

Viercho neprimetu ir ypač internetinėj erdvėj. Tai pateik, kai jam sumokėjai pinigus (išrašus), Skype (ar kitus chat'us). Ar sakysi, kad atsiskaitei grynaisiais realybėje? :D

Redaguota , nario fiftenng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viercho neprimetu ir ypač internetinėj erdvėj. Tai pateik, kai jam sumokėjai pinigus (išrašus), Skype (ar kitus chat'us). Ar sakysi, kad atsiskaitei grynaisiais realybėje? :D

Oho,pažiūrėk į savo pranešimus neprimeti ? Žmogus man parašė ,kad neviešinčiau nieko ,tai atsikabink nuo temos ,jeigu nori toliau bazarint ,bazarink per skype.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho,pažiūrėk į savo pranešimus neprimeti ? Žmogus man parašė ,kad neviešinčiau nieko ,tai atsikabink nuo temos ,jeigu nori toliau bazarint ,bazarink per skype.

Jeigu 'vierchai' taip kalba, tai ką aš žinau... Tai ką, aišku su tavimi, nieko nepateiksi, nes nieko neturi ir nieko nepirkai, kaip ir minėjau žlugai net nestartavęs. Čiau.

---

Bent dizaino autorių kreditus paliktum...

Redaguota , nario fiftenng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Serveris žlugs nes dėl vieno dalyko - ripinimo net dizainą nuripino, linkiu jum žlugt ir sudek Lukai nes žlugęs esi internetinėje erdvėje :)

Dėkui už žlugimą, " ripinimo net dizainą nuripino" ", linkiu jum žlugt ir sudek Lukai nes žlugęs"čia norėjai pasirodyti ,koks tu kietas ? Ar nuo tinklapio viskas priklauso?Viskas priklauso nuo serverio,jeigu serveris bus gerai paruoštas,bus ir žaidėjų.

Redaguota , nario ♪ Lukas ♪
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už žlugimą, " ripinimo net dizainą nuripino" ", linkiu jum žlugt ir sudek Lukai nes žlugęs"čia norėjai pasirodyti ,koks tu kietas ? Ar nuo tinklapio viskas priklauso?Viskas priklauso nuo serverio,jeigu serveris bus gerai paruoštas,bus ir žaidėjų.

:DD Prajuokinai Serveris priklauso nuo Tinklapio šiuo metu ;D Nes tu nuripinai tinklapi tai viskas aišku kas bus pačiame serveryje ;D Norėjau pasirodyt koks aš kietas ? Aš norėjau parodyt koks tu žlugęs esi ir visdar žlungi :) Ir manau visi dabar žinos :) Bėk keist supergames account'ą ir IP nes jau sakiau esi žlugęs internetinėje erdvėje

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

:DD Prajuokinai Serveris priklauso nuo Tinklapio šiuo metu ;D Nes tu nuripinai tinklapi tai viskas aišku kas bus pačiame serveryje ;D Norėjau pasirodyt koks aš kietas ? Aš norėjau parodyt koks tu žlugęs esi ir visdar žlungi :) Ir manau visi dabar žinos :) Bėk keist supergames account'ą ir IP nes jau sakiau esi žlugęs internetinėje erdvėje

Dauštas,tu dar nematiai ,kas yra serverį ,sako bėk, kam man bėgt xd ? Pats tu žlugęs virtualiam gyvenime stpdv kieta primeta,o slabakas yra.

Redaguota , nario ♪ Lukas ♪
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...