Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Štai mano darbelis :P


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3076 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tas pats šukis tas pats dizainas viskas tas pats tik kad F_Iconai skyresi nuo http://srg.lt/diskusijossrg pats dariau ten ta dizaina [edit nuo angel-pines dizaino buvo ] ir tikrai atpažystu, + jai savininkui neduoda mama pinigu tai aiškus iš kur trauks dizaina kaip ne copy, paste...

Redaguota , nario @Hugo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Labą vakarą,Supergames.lt žmonės. Tai,va norėčiau pasidalinti su savo beveik,baigtu IPB darbeliu :P Dirbau apie 2-3 dienas. Viską padariau savo rankomis. Esu,ne profesonalas,bet noriu juom tapti. 

Tai keletą nuotraukyčiu iš darbo. Dizainas ne mano.

 

Viršus - 

d98f8aa4585820a252d8c17cc87d0c95606.png

 

Vidurys - 

ae5d4cd6b420785f051251e2c91a390b28.png

 

Apačia - 

7e7dbb3d62589d1c891921792746dc88540.png

 

 

Tai,toks tas mano IPB forumas. Tai vertinkite ir sakykite,kas blogai ir kas gerai ? :P Bei,jai reikia forumo webrio paslaugų kreipkitės padėsiu. Skype - tautciukas2

 

Žinok viskas blogai. P.S čia mano draugo forumas:D emilio aš senas pgr.prižas:D Ignas_Killer atrodo:D

Skaitot,kad parašiau komentaruose. Kad Savininkas nenorėjo pirkti dizaino. Ir liepė man kopijuoti dizainą. SAKAU,SKAITYKIT KOMENTARUS

Tai B**T tai sakai dar kad tu darei:DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jūs nesuprantat ? Aš omenyje,turėjau,kaip Hook sudeliojau ir kita. Aš ne apie dizainą šneku. Tik,norėjau paklausti nuomonės tų,kurie tikrai išmano IPB valdymą. Nereikia čia tų pasakų ir t.t Tik,nuomonę sakykit,kaip forumas sutvarkytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jūs nesuprantat ? Aš omenyje,turėjau,kaip Hook sudeliojau ir kita. Aš ne apie dizainą šneku. Tik,norėjau paklausti nuomonės tų,kurie tikrai išmano IPB valdymą. Nereikia čia tų pasakų ir t.t Tik,nuomonę sakykit,kaip forumas sutvarkytas.

ajjj tik nebeatmazink okit ?? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3076 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...