Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Štai mano darbelis :P


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3076 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labą vakarą,Supergames.lt žmonės. Tai,va norėčiau pasidalinti su savo beveik,baigtu IPB darbeliu :P Dirbau apie 2-3 dienas. Viską padariau savo rankomis. Esu,ne profesonalas,bet noriu juom tapti. 


Tai keletą nuotraukyčiu iš darbo. Dizainas ne mano.


 


Viršus - 


d98f8aa4585820a252d8c17cc87d0c95606.png


 


Vidurys - 


ae5d4cd6b420785f051251e2c91a390b28.png


 


Apačia - 


7e7dbb3d62589d1c891921792746dc88540.png


 


 


Tai,toks tas mano IPB forumas. Tai vertinkite ir sakykite,kas blogai ir kas gerai ? :P Bei,jai reikia forumo webrio paslaugų kreipkitės padėsiu. Skype - tautciukas2


Redaguota , nario //Tautvydas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinok, esu mates grynai tokia pačia tėma su tokiu dizainu ir tais pačiais logo's, jei tai netiesą pataisyk mane.

Mano darytas. feb61a1b60671e36f3774c6d39f9a36a706.png

ką čia padarei? :D . Platintą dizainą uždėjai? :DD . Tokį weber'į tik ir ima tokie, kurie net subdomeno neįperka, o ima nemokamą.. :D

Sutvarkiau dizainą,hook irašiau. Gi sakau,kaip prašė taip padariau. Nes,Savininkas neturi/nenorėjo piešti dizaino...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu tavo pačio darytas:), tai man patiko,sėkmės tobulėjant.

Ačiū ;)

na, jeigu tikrai tikrai tavo, tuomet šaunuolis !

mldc man patiko.

Ačiū jums.

KAd šitie naudoja šita dizaina jau senai - http://srg.lt/diskusijos/šitas dizainas yra paplatintas, nk nesuprantu ką tu čia padarei...

Tai taip dizainas paplatintas... Žiūrėk komentarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na bent ant kiek reikia būti "debilu" , kad rašyti tokias nesamones ir prisimti sau nuopelnus..

 

Pasiimti koki BridgeTown dizainą pakeiskit f_icon bei logo ir sakyti "Va žiūrėkit , mano naujas darbas" Nu žodžiu nėra žodžių .. GG WP

Taigi, čia rls dizainas buvo pasidalinęs fOmen vien iš tų f_icon tą galima suprasti, apgailėtinas žmogus tas kuris prisiima nuopelnus už darbus kurių jis net nedarė.

Skaitot,kad parašiau komentaruose. Kad Savininkas nenorėjo pirkti dizaino. Ir liepė man kopijuoti dizainą. SAKAU,SKAITYKIT KOMENTARUS

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaitot,kad parašiau komentaruose. Kad Savininkas nenorėjo pirkti dizaino. Ir liepė man kopijuoti dizainą. SAKAU,SKAITYKIT KOMENTARUS

Kopijuoti ? :D tu nieko nekopijavai, o tesiog parsisiuntei dizainą, kaip kas antro šūdservio savininkas pasiimei betkokį platintą dizainą pakeitei logo ir svarbiausia kreditus , o iškart po savaitės, kai tavo šūdservis dėl hosto galiojimo laiko nebeveikė. Tada kilo mintis paimti ir padalinti jau ir taip padalintą dizainą ir už taip prisiimti kitų nuopelnus galvojant , kad niekas nesupras, kad šis dizainas ir taip platinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai dabar norėčiau , kad paaiškintum , nafik tu rašei jog "tavo darbelis" jeigu sakai , kad naudojai platinta dizainą ??

 

Nu *Myliu SuperGames.lt**t,sakau tik pradėjau dirbti prie IPB. Nu kas jums yra ? Norėjau,nuomonės,ko truksta ar kaip ? O,ne čia kažkokių nereikalingų komentarų,norėjau parodyti ką išmokau per 3 dienas... Nu jūs tai kieti... :/

Jei norite pasižėkite demo: http://sarl.96.lt/žmogus net kreditus pakeitė :DD  dizainas: Emilis_Cool koduotė: Emilis_Cool

Jei butu mano dizainas apšikčiau aš tau galva.

Kretitus jau jis ten pats keitėsi... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3076 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...