Peršokti į turinį

HHH3 arba Domantas Prisistato :)

Recommended Posts

• Vardas? Domantas arba tiesiog mane galit vadinti reperiu arba Petkum smile.png
  • Am┼żius? 17
  • Zodiako ┼żenklas? V─Ś┼żys
  • Kur gyveni? Prakti┼íkai gyvenu namuose, bet tiesa pasakius, tai Taurag─Śje.
  • Kuo domiesi, gal kokius b┼źrelius lankai? Lankiau, lankau. Na tai prad─Śkim. Baigiau dail─Śs klases (4 metai pie┼íimo). Ta─Źiau pie┼íti vis dar nemoku.. biggrin.png. Dabar lankau muzikos mokykla jau 2 pilni metai. Mokausi groti saksofonu. Domiuosi informatika, laisvalaikiu repuoju. Ar man tai gaunasi? Taip. Kuriu video. ┼Żinoma tai n─Śra kokie ┼żaidim┼│ video, tai yra rimti darbai. Planuoju u┼żaug─Ös b┼źti ┼íios srities specas. smile.png Mano pagrindinis minusas - kalbos. Lankau sport─ů - 2 metai sunkiosios atletikos. Na ir ┼żinoma turiu suk┼źr─Ös savo muzikini┼│ klip┼│.
  • K─ů veiki laisvalaikiu? kadangi dabar vasara, tai yra video filmavimo metas.
  • Kokius filmus m─Śgsti? Filmai, filmai, filmai... ┼Żinoma, kad siaubo ir komedijas biggrin.png
  • Kokios muzikos klausai? REPAS <3

• Ar turi augintin─»? Jei taip, kok─»? Turiu, bet augintinis nenori b┼źti nufotkinamas. biggrin.png
  • Turi broli┼│, seser┼│? Nop.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Nugyventi j─» prasmingai.
  • Kokie tavo privalumai? Esu meni┼íkos sielos. Esu darb┼ítus (kai to noriu) na ir ┼żinoma mandagus. Negeriu. Ner┼źkau. Sportuoju. Dirbu informatikos srityje
  • Kokie tavo tr┼źkumai? Visos mokomosios kalbos.
  • ─«kelk savo nuotrauk─ů:

73be1793f8fb6d68433a66afc33d73ba29.jpg

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sveikas atvyk─Ös, jau sp─Śjau perklausyti tavo repo :)

Malonu, labas.

Sv. :D

Malonu, sveikas.:)

┼á┼źd─ů klausai, bent jau ┼í┼źdas tavo pavizdys buvo numestas... ;d O ┼íeip sveikas atvyk─Ös

Nu ─Źia ┼íiaip matai, mano gabalas...;d A─Źi┼ź u┼ż nuomon─Ö.

Nuoroda ─» komentar─ů

Malonu, bet nekurk tokio repo, pats ┼żinau, kad atsistoj─Ös nieko prie┼í vaizdo kamer─ů nepasaky─Źiau, bet ─Źia yra tikrai ┼í. nepyk, bet i┼ísakiau tik savo nuomon─Ö. :D jeigu kursi, tai gud lak :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Malonu, bet nekurk tokio repo, pats ┼żinau, kad atsistoj─Ös nieko prie┼í vaizdo kamer─ů nepasaky─Źiau, bet ─Źia yra tikrai ┼í. nepyk, bet i┼ísakiau tik savo nuomon─Ö. :D jeigu kursi, tai gud lak :D

D─Śkui u┼ż nuomon─Ö :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

Skelbimai

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...